Foto: Erakogu

Pean vabandust paluma, et oleme oma tööde-tegemistega niivõrd hõivatud olnud, et siia pole üldse jõudnud. Nüüd oleme tagasi ja võtame iganädalased sõnumid uuesti ette ning lisaks veel ühte-koma teist. Aga, mis ja kuidas, see tuleb juba käigu peall.

Mis siis vahepeal juhtunud on?

Jaanipäeval sain vanaemaks – minu igapäeva rõõmustab nüüd üks imeline pisipiiga. Päris algul sai väga tihti tütrel abis käidud ja piigat hoitud, et emme saaks raskest sünnitusest toibuda ja taastuda. Lausa rõõm ja lust on pisipiigat hoida ja tema igapäevaseid arenguid vaadata. Tänaseks on piigal vanust juba neli kuud.

Nagu teate, siis õppisin peresüsteemseid konstellatsioone Moskva Konsulteerimise ja Süsteemsete Lahenduste Instituudi ja Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituudi (KTAI) koostöös ning oktoobri alguses said ka eksamid edukalt sooritatud. Nüüdseks siis olen paberitega perekonstellöör ja soovi korral saab minu juurde oma perekonna mustreid lahendama tulla. Samas ei ole mu õpingud sellel maastikul veel täielikult läbi, sest selle nädala lõpus algab uus jätkukursus, aga seekord siis struktuursete konstellatsioonide osas.

Te ei kujuta ettegi, kui põnev ja elumuutev on kogu see protsess olnud ja kui palju erinevaid teemasid olen selle lihtsa ja imelise meetodiga oma elus ja peresüsteemis korda saanud. See on lihtsalt nii sürreaalne, aga toimiv. Kui sa ei ole kunagi oma elus ühelgi konstellatsioonil osalenud, siis soovitan sul seda kindlasti teha. Sa ei peagi kohe alguses oma teemat lahendama hakkama, tule lihtsalt kohale resonaatoriks (asendajaks) ja/või vaatlejaks ning koge seda kõike, mis väljal toimub.

Hetkel oleme kursuseõega koos loonud kaks töötuba novembrisse, mõlemad küll hetkel Tartus, aga eks neid töötubasid hakkab mul tulema ka mujal Eestis. Anname hetkel aega asjadel settida. Kui leiad, et soovid samuti neist töötubadest osa saada, siis oled oodatud osalema. 05.11.22 töötoa temaatikaks on meil “Kõik on võimalik” ja sinna saad tulla resonaatoriks/vaatlejaks. Täpsemalt konstellatsiooni laupäeva kohta saad lugeda, kui klikid eenevale lingile. Selle töötoa isiklikud tööd on broneeritud, aga kui soovid omale samuti tööd saada, siis võidd endast ikka märku anda meili teel: konstellatsioonid(vajalik “krõnks” vahele)hingepeegel.ee

Seevastu 12.11.22 töötuppa on veel üks-kaks isiklikku tööd võimalik kirja panna küll. Selle töötoa temaatikaks on meil: “Keha mäletab“. Kui soovi siia tööd saada, siis saada meil konstellatsioonid(vajalik “krõnks”)hingepeegel.ee ja anna oma soovist teada.

Eks siis kohtume juba teiega personaalselt kas konstellatsiooniväljal või siis virtuaalselt siinsel lehel. Mõnusat uut algavat nädalat teile ja mingu teil ikka ja alati hästi! Tänud teile kannatlikkuse ja lojaalsuse eest! Mul on teile paar võlga õhus ja ka nendega hakkan lähiajal tegelema ja pettuma te ei pea.

Eelmine artikkelSõnumid pööripäeva nädalaks
Järgmine artikkelSõnumid 24.-30 oktoobriks 2022
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi