Video – Lõksus ühiskonnas – eestikeelsete subtiitritega

0
14799

Joseph JamesJoeRogan (sündinud August 11, 1967) on mees, kes on tegelenud stand-up komöödia artistina, näitlejana, võitluskunstidega, spordikommentaatorina.
Laiemale üldsusele on ta kindlasti tuntud kui tõsielusarja “Hirmu-Faktor” saatejuhina. Hetkel teeb ta internetis oma raadiosaateid (The Joe Rogan Experience podcast, Joe Rogan Questions Everything) jne.

Esitage endale küsimus, kas me oleme siia maailma sündinud selleks, et minna kooli omandadaks haridust, mis võimaldaks meil raha teenimiseks tööl käia, et end ära toita ja uusi asju osta …

joerogan
Joe Rogan

 

“Vaadates inimkonda ja inimkäitumist üldiselt erinevates maailmakultuurides, sai mulle üsnagi selgeks, et inimesed võivad eksisteerida väga erinevatel viisidel.

Me ei vaja kiirtoidutellimusi. Meil pole vaja, et inimesed töötaksid ülihalbadel töökohtadel. Ühiskonda saaks nii ümberkujundada, et igal indiviidil oleks võimalus anda ühiskonda oma panus, midagi ühiskonnaga jagada. Selline peakski olema pärisühiskond.”

Vaata ja kuula edasi allolevast videost, mis mehel veel öelda on.

Subtiitrite nägemiseks, nagu ikka, kliki videoaknas CC nuppu.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi