Kui keegi teab selle teksti originaal-allikat, palun informeerige mindki.

Saturni retrograadne liikumine.

Kuldse Ajastu koidikul leiame me endid esimese Saturni retrograadse liikumise alt. Kuna Saturn jõustab globaalset alkeemiat, mis on maiste asjaolude järkjärguline muundumine, oleme me varsti tunnistajaks globaalsete proportsioonide sügavale arvestamisele ja taassünnile, mille mõjusid võ…ib tajuda kui prohvetlikke ja üleloomulikke. Selle perioodi südamikus, mis on aktiivne 18. veebruarist kuni 8. juulini, asetseb Paabeli Apokalüpsis, see kurjuse süsteem, mis on juba mõnda aega Maa peal võimu hoidnud. Vastupidiselt üldlevinud hirmudele Saturni transiidi suhtes, nuhtleb see tagurpidi liikumine vaid neid, kes on kurja teenistuses, kuid neid, kes teenivad Jumalat, õnnistatakse, tervendatakse ja jõustatakse. Ja nüüd alustagem teekonda külastades mineviku ettekuulutusi …

Paabeli hoor

Sellel retrograadsel perioodil on maailmale piibellik tähendus, sest sel perioodil näeme me teatud ettekuulutuse täideminekut. Paabeli hoora müsteerium, mida esimesena tutvustas maailmale Püha Johannese Ilmutuste raamat, asetseb Roomas. Nagu Püha Johannes kirjutas, istub see “hoor” “elaja” seljas, kellel on “seitse pead” nagu “seitse küngast” ja et sellel “elajal” on kümme sarve, mis on “kümme kuningat” ilma kuningriigita. Rooma seitse küngast, mida nimetatakse Aventinus, Caelius, Kapitoolium, Esquilinus, Palatium, Kvirinaal ja Viminal, on “elaja” seitse pead. Rooma Koguduste kirikuvürstid on selle “elaja” “kümme kuningat”. Need kardinalid on “kuningad” moodustades Vatikani valitseva nõukogu, mida Ilmutustes kirjeldati kui “suurt linna, mis valitseb Maa kuningate üle”. On kolm võltskogudust, mille Vatikan lõi tõe varjamiseks, et selle avastamist ära hoida, kuid sellest polnud kasu. Tõde on see, et Paabeli hoor on Rooma Katoliku Kirik.

Paavstide ettekuulutus

Aegade algusest peale on teada kõikide eales elanud paavstide nimed. Sajandeid varem anti ilmutus auväärsele Iirimaa pühakule Malachy’le, kes sai jumalikus inspiratsioonis kõikide tulevaste paavstide nimed. See püha teadmine heideti kõrvale. Vatikan mõnitas ja kartis seda, kuid on tulnud aeg selle suureks täideminekuks. Oma ettekuulutuses kirjutas Püha Malachy, et viimane paavst, kes tuleb peale Benedictus XVI, kannab nime “Peter”. Ta kirjeldas seda meest kui “roomlast”. Praegu tunneb maailm aukartust, et Benedictus XVI ootamatult oma tagasiastumisest teatas. Püha Malachy ennustas, et Benedictuse paavstlus sel aastal lõpeb – paljud ei tea seda. Suurim maailmasündmus, mille tunnistajaks me selle Skorpioni Saturni retrograadse liikumise ajal oleme, on Peter’i tõusmine järgmiseks ja viimaseks Rooma Katoliku Kiriku paavstiks. Selle olulisus on kirjeldamatu, sest nagu ennustus ütleb, on Peter see, kes lõpetab Kiriku ja alustab Paabeli Apokalüpsist. Kas te nägite pikselööki?

Tulevased muutused

saturn-scorpio-constellation-380x235Nende 141 retrograadse Saturni päeva jooksul näeme järgmisi asju maailmas juhtumas: globaalse finantssüsteemi süstemaatilised kokkuvarisemised; majanduslike blokkide ümberstruktureerimine; massiline võlgadest vabastamine, eriti kolmandas maailmas; kriminaalse orientatsiooniga poliitika avalikustamine; tähtsate isikute väljatõrjumine; kaos valuutaturul; religioossete institutsioonide hülgamine grotesksete paljastuste tõttu; despootlike geopoliitiliste liitude lagunemine; surm vabamüürlaste juhtkonnas; rahanduse, toidu ja meditsiiniga seotud suurte konspiratsioonide paljastamine; kuulsate valuutaturgude halvamine; taaselustatud usk Jumalasse tähelepanuväärsete maiste märkide ilmnemise tõttu; totalitaarsete režiimide, agentuuride ja isikute kukutamine. Kõik need asjad kannavad endas rasket hirmutunnet, eriti asjaosaliste hulgas, äärmuslikel juhtudel kuni nende teovõimetuseni. Päevad, mil tumedad asjad märkamatult edenesid, on möödas.

Mikrokosmos

Isiklikul tasandil on meil kogemused, mis keskenduvad järgmistele arhetüüpsetele teemadele: transformatsioon, paljastamine, kuritegevus, konspiratsioon, hirm, võimuvõitlused, samaga tasumine, manipulatsioon, kättemaks, psühholoogia, haigused ja korratused, ressursside jagamine ja vahetamine, võlg, salatsemine, pettus, ellujäämine, seks ja seksuaalsus, narkootikumid, sõltuvus, kinnisideed, regeneratsioon, puhastumine, jõustamine, ilmutused, otsene ja metafooriline surm ja taassünd, paranormaalne ja üleloomulik, püha, initsiatsioon ja enesemeisterlikkus. Nendes valdkondades meid testitakse, arvestatakse ja pühitsetakse teadvuse kõrgematesse seisunditesse. Meie kogemuste iseloom ja ulatus peegeldavad meie oma vibratsiooni, sest kosmos peegeldab meile meie elukogemusse tagasi selle, kes me oleme. Võttes väljakutsed omaks ja kasutades neid, et võimaldada hämmastavalt positiivset elutransformatsiooni, on ideaalne suund. Pole saladuseks, et elukatsumused võivad meid teenida sügavalt kaunitel viisidel.

Ärge kartke

Esimene õppetund, mida me õpime kui Saturn läbib Skorpioni märki, on see, kuidas muundada valgust pimedusest, meist endist, oma eludest ja meie maailmast. Meid testitakse, et teeksime seda piiratud vahenditega, et kindlustada, et me täielikult integreeriksime need kogemused osana oma hinge arengust. Saturni transiiti pole vaja karta, kuid seda on vaja austada läbi vabatahtliku kohanemise erakorraliste asjaoludega. Tegelikkuses on vaid väikesel protsendil inimestest piisav tahe ja vastupidavus, et neid katsumusi läbida. See on saatuslik vaimne viga ja üks nendest, mis läbib seda elu ja kandub üle teistesse. Mõned veedavad mitmeid elusid läbides sedasama testi rumalalt mõeldes, et Jumal aktsepteerib poolikuid pingutusi testidele, mida Tema on pidanud vajalikuks nende hinge arenguks. Me peame kõik Saturni ja tema sünkroonseid teste tunnistama kui  Jumala nõudmisi, et tõusta Tema kuningriiki. Sel põhjusel on Saturni transiit ja tema mõju meie eludele ülimalt tähtis.

Transiidi võtmed

Kui te neid sõnu loete, siis ei ole see juhus. Selle teadmise ja teie enda isikliku koha vahel on Jumalikus plaanis teatud resonants ja trajektoor. Seda silmas pidades on siin mõned väärtuslikud asjad, mis aitavad teil manifesteerida suurimat võimalikku potentsiaali selle retrograadi ajal ja peale seda: kandke ametüsti, sest see muundab Saturni negatiivset mõju; teadmine, et kergendused ja jõustamine tulevad alati, kui planeedid teevad aspekte Saturnile; et kindlustada vajalikke asju, vahetage väärtuslikke kaupu ja teenuseid; isiklik vahetuskaup; materiaalsete ressursside vastutustundlik kasutamine; kaupade vahetamine selleks, et päästa elu surmast; võlgadesse sattumine teiste elatise pärast; raskuste kandmine süütute eest; meele, keha ja vaimu mürkidest vabastamine; hoidumine mitte-romantilisest seksist; mitte valetamine; ego eitamine; eemaldumine kõigist kahjulikest suhetest; ja pühade asjade omaksvõtt. Saturn nõuab kohanemist. Need meist, kes seda suudavad, naudivad kõige helgemat tulevikku.

Süütud

mnm-childSaturni retrograadse liikumise viimases faasis moodustub Saturni ja Kalades liikuva Neptuni vahel hiiglaslik joondumine. See mõju muutub aktiivseks mai keskel ja jääb aktiivseks kuni augusti kolmanda nädalani. Need kombineeritud energiad toovad armu ja halastust süütutele ja unustatud hingedele, kes üle kogu maailma kõige haletsusväärsemates ja häbiväärsemates oludes kannatavad. Need, kes on kannatanud nälja, vaesuse, viletsuse, lootusetuse, hirmu ja meeleheite all, saavad tunda suurt kergendust, mis päästab elusid ja toob lubaduse helgemaks tulevikuks. Seda kogevad kõik rahvad. Ma võin seda kirjeldada ainult kui Jumalikku halastust ja tingimusteta armastust, sest tõde on see, et meie maailm on sajandeid olnud kurjuse rünnaku all. On saabunud aeg dramaatiliseks tervenemiseks ja kedagi ei unustata. Lapsed, kes on ilma armastusest, hoolitsusest, veest, toidust, perekonnast või varjualusest – need energiad tulevad teile. Need, kes töötavad, et teenida vähimaid – need energiad tulevad teile. Ja ka neile, kes on loonud need jälestusväärsed tingimused – need energiad tulevad ka teile.

Üleloomulik taassünd

Nende energiate aktiivsuse tõttu meie planeedil, on egoism maailmas languses. Kogu selle aasta jooksul ja eriti retrograadse Saturni ajal, inimesed väärtustavad ja seavad küsimuse all meie maiste elude vaimset rolli rohkem kui ei kunagi varem. Asjaolud nõuavad seda. Kui Maa üleminek jätkub, märkavad kõik, et osad inimesed tõusevad ja teised langevad. Kui inimesed omaette või koos teistega sellest mõtisklevad, siis enamus tuleb järeldusele, et otsustav tegur on siin isiku vaimsed omadused. Taevas on laskumas Maa peale, iga päev, looduse rütmis ja iga päev on meie maailm muutumas ülestõusnud planeediks. Mõned nimetavad seda nihkeks, teised üleminekuks, mina nimetan seda üleloomulikuks taassünniks. Ma teen seda sellepärast, et me näeme juhtumas asju, mis trotsivad meie endist arusaama loomulikkusest meie eludes ja kogu maailmas. Meie tulevik nõuab, et me defineeriksime ümber oma arusaamad sellest, mis on loomulik, kui me jälgime ja võtame omaks vaieldamatult Jumalikke jõude, mis on töös Maal ja meie eludes. Me oleme liikumas aega, kus võimatu saab võimalikuks.

Kalju

2013. aasta esimene varjutus toimub umbes Saturni retrograadse liikumise keskpunktis. See on päikesevarjutus, mis toimub 9. mail Sõnni majas. See toimib kui hoovuste pööre ja kosmiline vallandaja, et kiire materiaalne kasv siseneks meie eludesse, vastandudes kasinusele, mida Saturni mõju põhjustab. See tähendab seda, et peale 9. maid, need kes on joondunud Jumalaga ja tema tahtega meie Maa jaoks, naudivad ja saavad materiaalset küllust, mis lubab neil ehitada tugevamaid elu alusmüüre, tervenemise vorme ja toitumist soovitud asjadest ja maitsetest. Sellel on aga kaks eesmärki, sest see varjutus ennustab ka vaimult puudustkannatavate tulevast vaesemaks muutumist. See on aeg, kui materiaalse rikkuse suured ülekanded kihutavad üle kogu maailma; pange siis tähele Maa elementi maikuus, et leida ennast külluses ja olla tulemustes kaljukindlad. Pidage meeles, et Saturn jääb Skorpioni märki kuni detsembrini 2014, olge mõistlikud sellega, mis tuleb.

Karmaline ajalugu

karmaKosmilises korras on olemas loomulikud perioodid, mil meie karmalisel minevikul lubatakse meie teadvusesse kerkida. Need loomulikud perioodid langevad kokku planetaarsete retrograadidega, seega võime me kõik oodata, et teatud ajal tutvustatakse meid uuesti meie hinge rännaku sügavamate elementidega. Täpsemalt mõtlen ma selle all mälestusi meie kõige olulisematest eelmistest eludest, kaua kadunud olnud tarkuse omandamist eelmistest eludest, suuri eeldusi, vastuvõtmisi ja tervenemisi, mis põhinevad sündmustel meie eelmistes eludes ja selles praeguses elus, arvessevõtmata asjade järjekindlat süvendamist. Sügav minevik kerkib esiplaanile, et sellest võiks tulla kõik erakorraliselt hea. Midagi ei ole unustatud ja ajalugu kordab ennast edasiarenenud olukordades. Sellele retrograadile on omased elumuutvad paljastused, oodake neid ja tervitage neid kui katalüseerivaid jõude, mis nad ka on.

Saturni kaardistamine

Me elame ajal, kui me ei pea elama pimesi kosmose sündmuste suhtes. Ma pooldan alati kirglikult, et igal inimesel oleks oma sünnihoroskoop, et nad võiksid alati oma silmadega näha, kuidas elu Maa peal nii nagu ka Taevas kulgeb. Kui teil on horoskoop käepärast, võite te selgelt näha, kus Saturni transiit teie elu mõjutab ja koos selle teadmisega võite te ennast kohandada ja edu saavutada seal, kus te muidu ebaõnnestuksite. Pühakiri õpetab meile, et “Taevas esitab Jumala hiilgust” ja et Tema lõi need “märkideks ja aastaaegadeks”. Minu sooviks on, et iga inimene õpiks kasutama astroloogiat, sest ma usun, et nii oli see ette nähtud: kui valgustumise sügav tööriist, mis juhib meid vabadusele, saatusele ja jumalikule tulevikule.

Jumalik teadus

Astroloogia tõuseb aja jooksul, nii nagu ka meie kollektiivne teadvus. See on miski, mida meie vaenlased on juba kaua kartnud. Nad on püüdnud astroloogiat kirjeldada kui kurja või triviaalset, samal ajal kui nad selle ise kõik endale kahmasid, kuid tõde on see, et astroloogia on püha ja minu tõendus on selles töös. Ma palun teid, et kui te selle töö täielikult läbi loete, et te jälgiksite, kuidas need teemad ja sündmused tõeks saavad ja et te endamisi mõtleksite, kui te üles öisesse taevasse vaatate, kas te tajute midagi kasvõi ligilähedaselt kurja taevastest sfääridest meieni kandumas. Mõned ajavad astroloogia segamini tähtede kummardamisega, see on miski, mis on groteskne moonutus. Astroloogia loodi meie jaoks, et tõusta Jumala kõikehõlmavasse kuningriiki. See on elukorraldus ja see hoiab meie maailma kaose eest. Looduse tempo on kosmiline – ta järgib meie taevakehade kulgu. Minu jaoks on see kõige ilusam süsteem, mida tajuda ning kire ja hoolikusega selgitan ma seda teadust oma parimate  võimete kohaselt.

Sol Invictus,

  • Astroloog Salvador Russo
  • Tõlkinud: Tiina Hoel
Eelmine artikkelSatanismi vari maailma valitsevates tagatubades
Järgmine artikkelKas lood ennast või oled tõeline sina?

1 kommentaar

  1. Olen hakanud uskuma Loojasse. Minuga toimuvad imelised asjad. Siiamaani olid mul väga suured läbielamised alates uuest Eesti Vabariigi ajast. Nüüd kui olen asunud enda muutmise teele ja leidnud taas Jumala- on elu mulle näidanud oma helgemat poolt. Ma olen kõigele avatud ja abivalmis iga kannatajat aitama. Olen aru saanud oma missioonist siin Maa peal. Korraga näen ma loodust, mis hingab minuga ühes rütmis, loomi, kellest ma aru saan. See on midagi müstilist. Kõik hea, mis ma olen soovinud endale ja teistele hakkab toimima. Mu intuitsioon on tööle hakanud ja ma usaldan ennast täielikult. Enam ei lase ma ennast kellelgi mõjutada. Ma lähen kindlalt edasi … “Küsi, usu ja ära kahtle ” on mul seinale tikitud ning see toimib. Oleme suurte muutuste teel. Tean, et olin eelmises elus prohvet ja palju asju olen ette näinud või tajunud. Aitäh, selle info eest!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi