Vatikani süngeimad saladused

2
11426

Vatikani Linnriik on katoliku kiriku süda ja paavst (Pontifex Maximus) on kiriku pea ja maailma katolike „vaimne juhtoks“. Aga Vatikani Linnriik peidab endas mõnda süngematest saladustest, mida on endale võimalik ette kujutada.

Sedes Sacrorum (ladina keeles Püha Tool), tuntud ka kui Püha Silm inglise keeles, on Vatikani Linnriigi nimelühend.

Natzi sümbol: Sedes Sacrorum
Natzi sümbol: Sedes Sacrorum

Rooma Kultus“, mis kontrollib katoliku kirikut, jääb endale kindlaks, et kõige esimene isik, kes Püha Silma nimetust kasutas, oli Püha Peetrus.

See on muidugi võimatu, sest sõna „Sedes“(nägema) etümoloogia ja sellega seostatud tähendus ei eksisteerinud veel sadu aastaidki pärast Püha Peetruse hukkamist aastal 70 Jeruusalemma piiramise ajal.

Rooma Kultus on verejanuliste satanistide variühendus, kes olid seotud laste ohverdamisega, inimeste elusalt põletamisega (alates 11. sajandist), deemonite kummardamisega ja selle madalaima astme preestrid pidid elama täielikus tsölibaadis.

Esimesest sajandist enne meie ajaarvamist on selle kõrgeimad preestrid ehk Pontiffid – ainult päritav seisus, mida kontrollis käputäis vanu suguvõsasid – väitnud, et iidne vabariigieelne Pontifex Maximuse tiitel (mis on võetud Rooma keisrite järgi) kinnitas nende staatust kõrgete preestritena Magna Materi ehk Cybele kultuses.

Preestrite perekondadel keelati Roomas viibida rohkem kui üks kord ajaloos, samuti suleti Vatikani templeid, sest taheti säilitada oma paganlikku päritolu ja õigust inimesi deemonitest jumalatele ohverdada.

Kui Rooma langes ja ei olnud enam impeeriumi keskpunktiks, siis järgneva rahutu ajaloo jooksul roomlaste ajaloos, said paganlikud kõrged preestrid rolli kui Rooma ühiskonna juhid ja rohkem kui ühe perioodi jooksul läksid avalikult tagasi oma paganlike rituaalide juurde, nagu laste ohverdamine, kannibalism ja deemonite kummardamine, alles hiljuti 590 kuni 752, 847-872 ja isegi, 896, 1057.

Paavst Innocentius VIII valitsemisajal tõusid inkvisitsiooni ja inkvisiitorite tähtsus, nende seaduslik ja vaimne autoritaarsus kasvas, kui nad jälitasid „ketsereid“.

1483. aastal nimetati Tomás de Torquemada Aragoni, Valencia ja Kataloonia Peainkvisiitoriks. Talle alluvad piinajad ja eriülesannetega sõjaväelased said õnnistatud ja vannutati Rooma Kultuse kõrgeimasse ordusse — SS või Sedes Sacrorumi Rüütliteks.

Kui sellest sai Roomakatoliku kiriku sõjaväeline ordu, õnnistati neid Rooma Pontifi seaduslike korraldustega, mida nad pidid täitma Emakiriku heaks, see tähendas pidevat Püha Inkvisitsiooni kõigi „ketserite“ vastu, millega seoses mõrvati, piinati, tegeleti vastuluurega, et kaitsta Püha Roomakatoliku kiriku nime ja otseselt esindada Püha Silma huvisid. See oli Pühade Rüütlite ehk SS (Sedes Secrorumi või Püha Silma) esmane käsk.

Loodud Roomakatoliku kiriku vaimse orduna, õnnistati SS-i erakordse Roomakatoliku õnnistusega, neile andestati kõik nende maised patud (järelikult said nad minna taeva), mida nad „kahjuks“ pidid korda saatma selle nimel, et ordu saaks järgida oma ilmalikke käske. Teiste sõnadega, Vägeva inkvisiitori Tomás de Torquemada üksused olid esimene usuline sõjaväeline ordu, kellele garanteeriti „immuunsus“ põrgu vastu, Paavst kinnitas seda hoolimata nende piinamistegudest, terrori levitamisest ja kurjusest.

Püha Inkvisitsiooni korraldatud viimased saatanlikud rituaalsed ohverdused viidi läbi 19. sajandi alguses. 20. sajandi alguseks oli siiski veel Pühale Inkvisitsioonile alluvaid SS sõdureid, neid oli alla mõnesaja. Kusjuures, Fr Heinrich Himmler S.J. juhtimisel 1929. aastal NSDAPil Saksamaal, loodi uus Nazi SS (Sedes Sacrorumi Rüütlid), mitmetest tuhandetest meestest koosnev armee loodi 1939. aastaks, see oli mõeldud ajaloo suurimaks inkvisitsiooniks Rooma Kultuse eksistentsi ajal – põletusahjudes Venemaal ja Poolas visati elusalt tulesöödaks üle 18 miljoni süütu inimese.

Saksa SS saadeti Teise maailmasõja lõpul laiali, Rooma Rull SS-ist anti üle USA SS-ile (Salateenistus/Sedes Sacrorum) 1945. aastaks. USA SS loodi ametlikult sõjaväeliseks/vaimseks jõuks pärast president William McKinley tahtlikku tapmist 1901. aastal. 1950. aastal lavastati Blairi Maja ees relvastatud võitlus, pärast mida on USA SS-il USA presidendi täielik kaitse, ametliku kaitse maski varjus on ta riigi näiv vang.

SSi Varjatud Sõnum

Fish gods - Kala jumalad
Babüloonia illustratsioon preestritest kalakostüümides, töötamas elupuuga, hoidmas männikäbisid (käbinäärmeid) ja ämbreid – märgid arenenud teadmistest geneetika alal – neid jälgmias „jumal“ lendavas laevas.

Nii SS-i kui ka paavst Fransiscuse vapil on paavstlik mitra ehk piiskopimüts, mis asub keskel. Piiskopimüts on peakate, mida kannavad kardinalid ja paavst, ja mis ulatub ajaliselt tagasi Dagoni preestrite aega üle 4500 aasta tagasi.

Külje pealt vaadatuna tundub mütsike kui kalapea, kelle suu on lahti; ja kala müts kujutabki. See on kala „jumala“ kummardamine. Kalajumal olevat tulnud väidetavalt veest ja inimestele suuri teadmisi pakkunud. „Kristlik“ kala sümbol esindab sedasama Dagon „jumalat“.

Dagon, teise nimega Oannes oli „kalajumal, kes andis inimestele suured teadmised. Ta õpetas neile linnaehitust. Ta õpetas neile lisaks matemaatikat ja geomeetriat, teda tunnustati selle eest, et ta andis inimestele kõik teadmised, mida nad üldse iial kusagilt saaks.

Ööseks läheb ta tagasi merre, sest ta on amfiibne. Tal oli mehe pea, mille peal oli kalapea, tal olid inimese jalad ja mehe torso, aga ta oli kaetud soomustega ja tal oli kala saba.“ – Bersossus, iidsetest katkenditest (Isaac Preston Cory).

„Enki kadunud raamatu“ väitel oli kala „jumal“ sama kui Ea (keda hiljem tunti Enkina), kes maandus oma suure kosmoselaevaga vette – veest ta ilmus ja ehitas Maale esimese Anunnaki asunduse. Ta pani sellele nimeks Edin, mis tähendas „kaugemat kodu“.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Enki kandis kas kosmoseülikonda või ta ei esinenud inimese kujul. Täiesti uskumatu!

Selle usu rajaja oli Nimrod, kes oli Shinari kuningas ja Noa/Ziusudra pojapojapoeg, kes omakorda oli Enki poeg ühe maa elanikuga – siit ka „kuninglik“ Anunnaki veri. Paljud tänapäevased „kuninglikud“ vereliinid on Nimrodi järeltulijate omad.

SS - "Sedes Sacrorum" Pärinemine
SS – “Sedes Sacrorum” Pärinemine
Paavst Fransiskuse vapp
Paavst Fransiskuse vapp

Mõlematel sümbolitel olevad võtmed ja viis, kuidas nad on asetatud, viitab hoolsalt varjatud saladusele. Sümbolismis kujutab võti varjatud teadmist ja/või valvatud saladusi. Aga milliseid saladusi kaitseb Vatikan? Viis, kuidas võtmed on asetatud, on ainult väike vihje, mis on tavainimesele pea võimatu ise lahti selgitada.

Õnneks murdis Vatikani varjatud koodi lahti kirjanik ja teadlane Wayne Herschel, ta uuring põhines piktogrammi puslel, mis on „Saalomoni võtme“ käsikirjades.

Saalomoni võti
Heebrea Saalomoni võtme pärgamendi piktogrammi pusle
Orion - Pleiades
Saalomoni võti = Orioni vöö ja Plejaadid

Saalomoni võti viib katte salapäralt ja viib meid „jumalate“ kodutähtkujude juurde, mu lugejate jaoks ei tule üllatusena, et nad identifitseeritakse kui Orioni vöö ja Pleiaadid.. need on kaks sama tähtkuju, millele on viidanud kõik arenenud tsivilisatsioonid kui jumalate kodule. Ja „eliidi“ poolt järjekindlalt alates iidamast-aadamast kummardatud.

Vatican STAR_MAP
Üleval: Orioni vöö, Pleiaadid ja Ra (Marduki) täht.
All: Vatikan ise kujutab Orioni vööd ja Rooma seitse küngast kujutavad Pleiaade. Kolmnurk, mille moodustavad Egiptuse obeliskid, mis leiti Piazza del Popolos ja Panteoni ees, lisaks Castel Sant´Angeloga (Rooma inkvisiitorid kasutasid seda ketserite vanglana) kujutavad endast kolmainsuse tähti. Tähekindlus kujutab Ra tähte (Marduk).

Edasistest SS-i saladuste dešifreerimisest rääkides juhin teie tähelepanu nüüd ristile, mis kujutab neile arvatavasti seda risti, mille moodustavad tähed Orioni tähtkujus. Üks teine teooria viitab, et rist viitab nende teisele eeldatavale kodule, Nibirule (otsetõlkes tähendab see ristumiseplaneet).

Chi-Rho „kristlik“ sümbol kujutab Orioni ja Pleiaadide tähtkujusid:

Chi-Rho
Chi-Rho “Kristlik” sümbol
Paremal: Orioni tähtkuju ja ristumised.
Vasakul: Pleiaadid, kolmainsus ja jumalate täht.

Tava- ja väärikatele inimestele kujutab rist lugupidamisavaldust Jeesus Kristusele ja tema ülimat eneseohverdust, aga nagu olen teile varemgi näidanud, ilmus rist milleenium enne Kristuse ristilöömist. Nende jaoks on see teistsugune sümboolika.

Paavst Fransiskuse vapp
Paavst Fransiskuse vapp

Paavst Fransiskuse vapil näeme me: päikest, kaheksanurkset tähte ja männikäbi. Päike kujutab arvatavasti jumalate tähte (nimetatud Ra/Marduki poolt oma kodutäheks).

Kaheksanurkne täht kujutab Melchizedeki, kes oli Salemi kuningas ning „kõige kõrgemate jumalate“ preester. Mõni teoloog on arvanud, et ta on Shem, Noa/Ziusudra poeg ja Nimrodi vanaisa (kellest sai hiljem Shinari kunigas ja kalajumala preester, nagu ma eelnevalt selgitasin). Vabamüürlaste hulgas on Melchizedeki seostatud Kõrge Preestriseisuse omamisega (kõrge ametipost vabamüürlaste hulgas).

Männikäbi on sümboolselt käbikeha illustratsioon, mida tuntakse ka kui Egiptuse jumala Horuse kolmanda silmana.

pineconevatican
Käbi(näärme) sümbol Vatikanis

Nimetus käbi tuleneb näärme sarnasusest männikäbiga. Männikäbi kui ülima tarkuse sümbol on teada juba arvukates vanades kultuurides (nt Babüloonia, Egiptuse) ja Rooma Kultus (salajane ühendus, mis kontrollib Vatikani) austab seda religioosselt väga. Hiiglaslikku männikäbikujulist käbi võib näha Vatikani sisemises sisehoovis ja ta on isegi nikerdusena paavsti saual.

Eye of Horus
Vasakul: Egiptuse Horose (kõikenägev silm)
Paremal: Käbinääre inimese ajus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Vatikan ei ole armastuse ja rahu paik, nagu võib ette kujutada. See on süngete rituaalide ja suurte varjamiste koht. Nende eesmärgiks on inimkonna orjastamine läbi põhitõdede pähetagumise, hirmu ja kontrolli. Ja kuna inimesed kardavad seda, mida nad ei mõista, on Vatikani ja katoliku kiriku mõju ülisuur – suurem kui ükskõik, millise sõjaväe, türanni või valitsuse. Neil on maa peal ka kõige rohkem majanduslikke vahendeid ja nad jätkavad oma mõju kasutamist seni, kuni inimkond selles küsimuses edasi magab.

Allikas

Eelmine artikkelVaba ja tasuta energia lugu (I)
Järgmine artikkelKummaline lavendel – milleks kasutada

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi