Wikileaksi dokumendi järgi kasutatakse poliitilise mängu osana USA saatkonda Eestis sundimaks eestlasi omaks võtma “mitmekesisuse hüvesid”. Sihtmärgiks on valitud eelkõige koolilapsed ja Eesti valitsuse liikmed.

“Kui Eesti mitte – Euroopa päritolu elanike arvukus on väike”,  mainib lekitatud USA saatkonna dokument, “EL liikmelisuse, kiire majanduskasvu, kasvava turismi ja sündimuse langusega kasvatab sisserände survet ja potentsiaalselt viib rassiliste vähemuste arvu kasvuni…”

Lähtuvalt sellest dokumendist ei ole käesolev Eesti “Integratsiooni tegevuskava” piisavalt hea, kuna on mõeldud vaid Eesti ja Vene kommuunidele.

Selle sõnul peaks valitsus “ilmutama initsiatiivi, mis on suunatud uutele, Euroopavälistele saabujatele”.

Sellele lisaks “peaksid Eesti võimud kooliprogrammidesse lisama mitmekesisuse eeliste ja multikultuurses ühiskonnas elamise õpetuse.”

Samuti väidetakse, et Eesti võimud peaks “toetama Pressinõukogu ja Eesti Ajakirjanike Liitu”, et ajakirjanikud saaksid “haritult” rääkida “rassismi ja rassilise diskrimineerimise teemadel.”

“Spetsiaalse rahastatusega, mis on turvatud riigi/EUR poolt,  pakub [Ameerika Suursaatkond Eestis] 4000 dollarit Tartu Pimedate Ööde Festivalile (PÖFF), et näidata USA filme kultuurilisest ja rassilisest tolerantsist.”

“Me loodame, et see filmifestival – mida viivad läbi eestlased eestlastele – aitab algatada laialdase avaliku arutluse sallivuse ja mitmekesisuse teemadel.”

Miks peaks Eesti olema sisserändeks valmis? Sest see on lihtsalt väike riik teistega võrreldes.

Aafrikal on lademes harimata maad, kuid  pole piisavalt eksperte nende arendamiseks… võibolla peaks Aafrika olema valmis massiliseks sisserändeks Hiinast ja Läänest?

Oh, kuid saad isegi aru, et immigratsioon ei toimi nii. Aafrika on aafriklastele. Aasia on aasialastele. Ja Lääs on kõigile!

Lisaks

Allikas:

Wikileaks: US gov. is trying to brainwash Estonians about the “benefits of diversity” and “multicultural society”

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

3 KOMMENTAARI

  1. “APPI kui õudne!” Nagu see oleks hirmus saladus olnud. Kes piisavalt intelligentsed ja PÖFF´il käinud teavad ammu millest jutt. Sellest ka sissejuhatav kõne PÖFF´i USA programmile.
    See mis “töövõitudest” nad koju raporteerivad ma jätaks kommenteerimata.
    Sensatsioon ja saladus mis sugune https://estonian.estonia.usembassy.gov/sp_est112410.html
    Täpselt nagu E. Snowdeni paljastused mis olid juba aasta enne tema avantüüri meediast läbi käinud ilma, et nende vastu keegi huvi oleks tundnud.
    Kui konspiratsiooni asjas pole siis pole huvitav. Kui konspiratsiooni leiaks siis kisaks ikka nagu siga aia vahel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi