Google katsetab USB võtmeid paroolide kaotamiseks

0
1095

Kuna paroolid on muutunud järjest suuremaks probleemiks paljudele, siis Google suudab need asendada täielikult ja eksperimenteerib USB ‘võtmetega’, mobiilidega ja isegi ehetega, mis toimivad füüsilise “võtmena”, et anda kasutajale juurdepääs oma kontole.

Google turvaülematel on kavas avaldada oma leid järgmisel kuul ja nad on öelnud, et see võiks saada igapäevaseks.

Yubikey, mis olevat Google poolt testitud, suudab automaatselt sisse logida kasutaja kõikidesse kontodesse ilma, et ühtegi parooli oleks küsitud, mis on paigaldatud Google sülearvutisse.

Seda väikest võtit saab kasutada iga masina USB seadmel ja toimib füüsilise “võtmena”, et avada kasutaja konto.

See suudab automaatselt sisse logida kasutaja kõikidesse kontodesse, ja isegi tema lemmik veebilehtedele, ilma et ühtegi parooli oleks küsitud.

Järgmises IEEE Security and Privacy Magazine väljaandes, Google turvalisuse asepresident Eric Grosse ja Insener Mayank Upadhyay kirjeldavad detailselt, mis on põhimõtteliselt füüsiline võti, mis on pandud “nutikiibi” sisse.

Loe edasi allikast

 

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi