15 asja, millest loobuda, et olla õnnelik

0
15488

Alljärgnevalt leiad nimekirja asjadest, millest võiksid loobuda, et muuta oma elu lihtsamaks ning õnnelikumaks. Paraku on inimestel kombeks kinni hoida asjadest, mis tekitavad neile palju kannatusi, stressi või valu – selle asemel, et kõigest sellest taagast loobuda ja lasta sellel minna ja olla õnnelik ning vaba, kiputakse sellest kümne küünega kinni hoidma.

Foto: The Happy Neighborhood Project
Foto: The Happy Neighborhood Project

Enam mitte! Alusta juba täna ning loobu asjadest, mis ei tee sind õnnelikuks ja tekitavad sinus rusutust. Oled valmis?

3Loobu kriitikast

Foto: Fast Company

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Loobu sellisest luksusest, mis tekitab sinus vajadust alati teisi kritiseerida, mis vähegi erineb sinust või sinu mõttemallist. Sul tuleb aru saada sellest, et me kõik oleme erinevad, kuid samas oleme ikkagi sarnased. Me kõik tahame olla õnnelikud, armastada ja olla armastatud ning me kõik tahame, et meid mõistetakse. Me kõik tahame midagi, midagi mida me kõik oleme soovinud.

Loobu ennasthävitavast mõtteviisist

Tänapäeval hävitavad paljud inimesed ennast sellega, et nad on äärmiselt negatiivselt meelestatud ning korrutavad enesele pidevalt ennasthävitavat mõtteviisi. Ei maksa alati uskuda kõike, mida mõistus sulle ette manab, eriti kui see on ennasthävitav ning negatiivne. Sa oled rohkemat väärt!

Inimmõistus on suurepärane vahend, kui seda kasutada õigel otstarbel. Valesti kasutamine võib muutuda destruktiivseks. – Eckhart Tolle

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi