Afirmatsioonid, mida endale kunagi öelda ei tohi

4
12034

23. “Ma ei pääse kunagi sellest olukorrast välja”

Foto: Entrepreneurial Ambitions

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

See, et sinu praegune elu ei peegelda seda, mida sa tahad, ei tähenda seda, et Universumil poleks sulle midagi paremat varuks. Pea meeles, et elu pole mee lakkumine ning “rist ja viletsus” on tihtilugu osa sellest, aga need, kes on saanud tunda elu mitmekülgseid vintsutusi, saavad tunda ka ülimat ning magusat autasu. Head asjad võtavad aega, seega ära kahtle, et Universumil pole sinu jaoks midagi head varuks. On küll, isegi siis, kui see tundub sulle praegu nii võimatuna. Kõik asjad siin ilmas juhtuvad kindla eesmärgiga ning sinu praegune olukord peegeldab sinu hetke vibratsioone. Selleks, et muuta oma olukorda paremaks, pead muutma oma vibratsioone.

4. “Mu elu on täiesti sassis/jama”

Selleks, et näha kaoses ilu, ei pea elu ideaalne olema. Kui sul pole olemas kõike seda, mida oled elult tahtnud, et elada “täiuslikku” elu, ei tähenda seda, et su elu poleks nauditav. Õnnelikud inimesed lihtsalt võtavad oma elust selle parima, muudavad, mida saavad ning unustavad selle, mida muuta ei saa.

Inimestel on komme oma probleeme võimendada, aga kunagi ei ole tänulikud selle eest, mis neil head on. Keskendu oma elus sellele, mida sa armastad ning sinu probleemid tunduvad äkki palju tühisemad.

4 KOMMENTAARI

  1. Vahel on ka nii, et kui endale öelda, et annan alla, siis just siis tuleb sinusse jõud imeväel, sest sa lasid selle kinnismõtte vabaks.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi