Tagasi
Järgmine

Kuidas ma hakkasin Jamie Oliveri usku

Foto: ABC

Tema fänne on kõikjal rohkem kui küll, temaga saateid on rohkem kui tean või meelde tuleb, aga mina olen suutnud teda märkimisväärselt vältida, olles sattunud vaid üksikutel kordadel tema saadetele ja iga kord mõelnud, et no on artist, ägab ja oigab iga toidu juures vaimustunult justkui iga toit saaks tõepoolest maitsev olla! Artist! Tsirkus! Ei usu!

Ja siis, keset lõppenud nädalat, lesisin teleka ees, pult näpus ja plõksisin kanaleid, lootuses et kuskilt tuleb midagi, mis vaadata kõlbab. Pidin peaaegu karjatama selle peale, et 7days saiakese reklaami taustaks kõlab lugu, mis kõlab kõikjal juba üle aasta ja mul on sellest selline üli – mürgitus nagu mul elus pole iial ühegi muusikapala vastu olnud. Ma kappan poest minema, jättes ostud tegemata, ma jätan saate vaatamise pooleli ja unustan saate üldse ära, kui reklaamipausi ajal see reklaam selle looga tuleb, nii et vahetan kanali ja kaon kaugustesse…prrrrrr!!!!! Selle kanalivahetuste amokijooksu pealt sattusingi Jamie peale.

Mu silmad tabasid tema selja taga minu poolt jumaldatud täispuidu ja tema eest portsu liha. Kana poolkoivad. Liha!!!! Lihasõltlane minus ärkas üles ja kõik muud telekanalid võisid ise vaadata, kuidas hakkama saavad. Jamie valmistas krõbedaid koibi, mida tuli kõigepealt marineerida minimaalselt 12, soovitavalt 24 tundi, siis paneerida, õlis pruunistada ja lõpuks ahjus lõpuni küpsetada. Ja siis ta krõmpsutas neid süüa, näidates kuidas üliküps kuuma õhkav aromaatne liha tuli luudelt lahti, ta sõi matsutades, ohkas, oigas ja ägas vaimustuses seda süües, nii et ma tahtsin ekraani hammustada, et saada ka ampsu.

Puhtjuhuslikult oli mul külmikus just pakk kana poolkoibi, mida niisama ahju visata ei tahtnud, aga ideed ka polnud, mida nendega teha. Tegin siis Jamie koibade lihtsustatud versiooni lähtuvalt sellest, et mul kõiki tooraineid polnud ja raha ka mitte, et neid poest tuua. Hoolimata sellest, et mul oli lihtsustatud kiirversioon, oli tulemus selline, et ma oigasin, mõmisesin ja matsutasin hullemini kui kümme Jamiet seda teinud oleks :P

Kui teil nüüd suu juba vett jookseb ja tahate ka teada, millega tegu, siis… siin on link southern fried chicken´i valmistamisest.

Mina aga hakkasin uskuma, et Jamie ehk polegi niivõrd tasemel artist, kui eelkõige tasemel kokk :D

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuuvahetusenädala inglisõnumid
Järgmine artikkelInglisõnumid mardikuu teiseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi