Inglisõnumid jahikuu eelviimaseks nädalaks

0
31885
Tagasi
Järgmine

Muutused

Foto: Productivity Anywhere

Kuna Anu on hetkel puhkusel, siis tulevad seekordsed sõnumid minu vahendada. Elu teeb vahel erinevaid keerdkäike, viies meid siia ja sinna ning pannes meid proovile ja põhjalikult järele mõtlema, kas ja mida me siis ikkagi soovime ja kuidas tuua oma ellu seda, mida me tegelikult südames tahame. Kuhu edasi minna, millega edasi tegeleda, jätkata samas vaimus või midagi ette võtta ja oma elukorraldust muuta.

Kas tead, et kui sa ei ole oma eluga rahul, siis selleks, et midagi muutuma hakkaks, tuleb sul vastu võtta otsus seda muuta. Üks ainus samm muutmise suunas ja su elu hakkab võtma teisi tuure. Seni, kuni sa ei ole vastu võtnud otsust midagi oma elus muuta, seni jätkad samal rajal. Ja mitte midagi oma elus muutmine, on samuti otsus, millega sul edasi tuleb elada. Ära siis kurda, et su elu ei ole paranenud ja midagi ei muutu. Pea meeles, et mitte midagi ei muutu lihtsalt niisama, selleks et muutused toimuda saaksid, tuleb sul endal teha esimene samm muutuste poole.

Mina näiteks, olen väga pikka aega olnud maarohtude ja looduse rüpes ning neid tarvitanud oma pere ja lähedaste tervetena hoidmisel – selle pisiku sain kunagi väga ammuses lapsepõlves oma vanaemalt. Mäletan seda, kuidas vanaemal oli sahvris riiulil erinevaid pudeleid erinevate taimesegudega ja kõige enam on mällu sööbinud üks väga eriline pudel oma sisuga – rästikupea piirituses… Vanaema õpetas mulle omal ajal palju ja see on mulle jäänud nii südamesse, hinge ja pähe ning tänu temale olen olnud loodusega hästi tihedalt seotud. Paraku on nii, et meie vanavanemate tarkused ja pärandused kannavad meid küll läbi elu, aga meie riik neid ei tunnista – vaja ju sellekohast paberit või tunnistust.

Ega ei jäänudki üle muud, kui minna tagasi kooli, et sellekohane tunnistus taskusse saada. Ees ootavad põnevad aastad, täis põnevaid koolitusi, katsumusi, praktikaid, kursusi ja muidugi inimesi, kellega ühiselt “koolipinki” (meil küll puuduvad traditsioonilised koolipingid) nühime, Tallinna ja Tartu, vahet.

Elu on põnev ja huvitav ning täis väljakutseid – ole ainult meister neid vastu võtma ja oma elu ja kurssi muutma. Kõik muutused sinu elus on sulle alati kasuks – need arendavad, õpetavad ja ühendavad omavahel nii mitmedki punktid, mis on sulle jäänud siiani mõistmatuks.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelÕnnelaboratooriumis toimub Urban Yogini sissejuhatav intensiivkursus
Järgmine artikkelVIDEO! Tiit Trofimov: meestel on tänases ühiskonnas raske jääda iseendaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi