Tagasi
Järgmine

Mahlad voolavad ja elu läheb taas käima

Foto: Thing Link

Looduses on mahlad voolama hakanud, mis väljendub ka kuunimetuses  – ja inimesedki on talvetardumusest väljumas, askeldavad aedades, teevad esimesi grilliõhtuid ja suhtlus sõpradega aktiveerub. Meelsamini käiakse ka sünnipäevadel ja muudel tähtpäevadel, mida külmade ja sompus ilmadega kohe kuidagi ei kutsunud tegema. Sellega seoses näputäis nõuandeid, mida kinki tehes tähele panna – 7 kinki, mida kohe kindlasti ei maksaks teha ega ka vastu võtta. Kas te neid järgite või ei, on teie oma valik, aga kui ei ja rahvatarkus täide läheb, siis on süüdistada vaid ennast.

  1. Kindad – Võttes vastu kindad, muutute sõltuvaks sellest inimesest, kes teile need kinkis. Kui te kannate neid kindaid, siis soojendate end võõra soojaga. Kingitud kindaid ei maksa kanda, kui te ei soovi muutuda kinkija manipuleerimiste ohvriks.
  2. Rihm – Kui te võtate vastu rihma, siis te aheldate ennast. See muudab teid ebaõnnestujaks. Rihm kammitseb teid ja jätab ilma rõõmust, uutest võimalustest ja muutustest paremuse poole. Kingitud rihma ei maksa kanda, kuna see tõmbab teile ebaõnne külge.
  3. Taskurätt – Ärge võtke vastu võõraid taskurätte – te tõmbate endale külge pisarad ja haigused. Vanasti kingiti taskurätte vaid surijate lähedastele või surijatele. Sellest ajast saadik on taskurätist saanud valu ja kannatuste sümbol ja selle energeetika on ka vastav.
  4. Rist – Kui teile kingitakse rist, olge ettevaatlik. Kui kinkija on edukas, terve, rikas ja õnnelik, siis võite kingi julgelt vastu võtta, kuna see tõmbab teile külge vaid edu. Aga kui kinkijal on mingid probleemid ja tal pole millegi üle uhkust tunda, siis suure tõenäosusega tahab ta oma risti teile kanda anda.
  5. Kell – Kella kohta on palju endeid. Üks neist räägib, et ärge kunagi võtke vastu teile kingitud kella, kuna see võib peatada teie edu – ja õnneaja.
  6. Peegel – See võtab teilt nooruse, ilu, elurõõmu ja tervise.
  7. Rahakott – Ärge võtke rahakotti vastu ka lähedaselt inimeselt! Selline kink võib halvasti mõjuda teie materiaalsele olukorrale. Kui te tahate kinki vastu võtta ja ära hoida halba ennet, siis peab rahakotis olema vähemalt üks münt.
Rahvatarkusi on paljude asjade kohta veel, paljud neist on sulaselge ebausk, mil tõepõhja all pole, osad aga on kummalisena näivad nõuanded, mis kipuvad täide minema. Seekord rohkematel siiski ei peatu, sest on aeg pöörduda selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTee ise – Vitamiinide- ja mineraaliderikas kuusekäpa energiajook
Järgmine artikkelSaladus peitub tundes
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi