Tagasi
Järgmine

Jah, ilma naisteta on kurb maailm…

Foto: Oliana Gruzdeva

Naistepäev on käes! On naisi, kes tunnevad sellest päevast rõõmu ja samas võtavad vabalt, on naisi, kes ei taha sellest päevast kuuldagi ega soovi saada ei lilli ega miskit muud sellega seoses, on naisi, kelle jaoks on marru ajav see, kui mõni naine talle naistepäeva puhul lilli kingib – neid peetakse imelikeks, kui viisakalt väljenduda-, samuti on naisi, kes eeldavad, et neid naistepäeval mitte et lihtsalt meeles peetakse, vaid peetakse meeles märkimisväärselt – ideaalis oleks selleks komplekt, mis sisaldab naise lemmiknapsu, maiust ja soliidset lillebuketti või – sülemit. Ja kui siis mõni artikkel komplektist on puudu või vale, siis on draamakuninganna koheselt sõiduvees. Nii palju kui on naisi, nii palju on erinevaid soove ja arusaamu, mis on selle päeva puhul hea ja õige.

Üks mis kindel – mida selgesõnalisemalt end aegsasti sel teemal väljendad (mitte valjuhäälselt dikteerides kui diktaator kõnepukist, vaid omavahelise vestluse käigus), seda kindlam on, et saad seda, mida soovid, mitte seda, mida juhtub. Ka kolleegid või sõbrad ei tea, mis sulle meeldib, kui sa sellest ei räägi ja sulle vastukarva tegevuse peale pigistad huuled tugevalt kokku, tänad viisakalt viisakusnaeratuse saatel ega selgita silpigi, mis viltu on.

On mis on – soovin teile kõigile meelepärast naistepäeva!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pooja Bhapkar

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSee, millest aastapäeva kõnedes ei räägitud.
Järgmine artikkelSõnumid 15.-21. paastukuu päevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi