Sõnumid aprilli lõpunädalaks ja mai alguspäeviks

0
18289
Tagasi
Järgmine

Oluliste sündmuste nädal

Täiskuu Foto: Three Doors Up


See nädal on teisipäev täiskuu, mis pole lihtsalt täiskuu, vaid on Superkuu, niinimetatid Verine Kuu (inglise keeles Pink Moon e. Roosa Kuu, mis tuleb sellest, et aprilli täiskuu vastab sageli Põhja-Ameerika idaosas roosade õite õitsemisele). Laupäev toob endaga uue kuu alguse ja sellega maipüha, Beltane ning kõik sellega seonduva. Meeldetuletuseks kirjutan järgnevalt nii ühest kui teisest lähemalt.

Täiskuu vallandab meeletud jõud ja mõjutab nii inimesi, linde kui loomi. Tundlikumad inimesed käituvad ebaharilikult, võivad rikkuda reegleid ja korda, olla üliärrituvad. Kuutõbiseks nimetatakse inimesi, kes ei saa isegi aru, mis nad teevad ja kus või kuidas käivad, inglisekeelne lunatic tähistab aga hullu, peast segi läinut. Täiskuu ajal leiavad aset paljud loodusnähtused tavapärasest palju jõulisemal kujul. Ka ootamatud ilmamuutused käivad asja juurde. Täiskuu kergitab üles tule tuha all, kõik pinna all podisenu tungib välja, plahvatusohtlikkus on kõiges, nii tegudes kui sõnades. Esile tuleb nii hea kui halb. Aktiivsed inimesed aga pakatavad tegutsemistahtest ja jõust. Unes kõndimine ilmneb tihti just täiskuu ajal, kuna sel ajal võtab maad unetus.

Täiskuuga kaasnevad muudatused on tihti pöördumatud, nii et sel ajal tegutsedes ja midagi uut alustades tuleks enne üheksa korda mõõta.

Täiskuu loitsu kohta saate lugeda sellest varasemast artiklist ja kes tunneb sidet kividega, olgu need siis tavalised kivid või kalliskivid – saab lugeda, kuidas neid oma soovide hüvanguks kasutada täiskuu soovikivide artiklist. Värske artikkel tuleb aga täiskuu ajal tehtavatest armuloitsudest, mida on maagiline arv – 7, mille hulgast huvilised saavad ise valida selle, mida neile vaja ja mis sobib.

Beltane pühitseb viljakust ja austab Maa-ema. Kes veel ei tea, siis Maia on iidne Rooma kevadejumalanna, kelle nime järgi on tuletatud maikuu nimetus. Druiididel oli tavaks sel päeval korraldada rikkalik pidusöök. Süüdati lõkked ja vastsündinud kariloomad ohverdati jumal Belenusele (Belenus- ka Bel, Bile – keldi päikesejumal; sealt tuletati nimi Beltane).

Beltane traditsiooniliste ürtide ja õlide hulka loetakse maran ja mandel, karikakar, viirpuu, luuderohi, sirel, roosid, saialill, karikakar, priimula, angervaks ja nurmenukk. Üldse on pühad kõik Sõnni mõju alla kuuluvad taimed.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPimedusest valgusesse
Järgmine artikkelArmuloitsud täiskuu ajaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi