Tagasi
Järgmine

Tuult külvad, tormi lõikad

Foto: Patrick Nijhuis

Oma igapäevast elu elades me lihtsalt elame ja oleme ega anna üldiselt endale aru, mida me teeme – ses mõttes, et mida annavad meie valikud, otsused ja teod meie elule, elukäigule, elukogemusele. Et iga teo ja sõna eest tuleb varem või hiljem vastutada kasvõi sel moel, et kõik mis teeme, teeme endale, ehk kõik tuleb ringiga meile tagasi varem või hiljem, millest ka vanarahva ütlus, et kui tuult külvad, siis tormi lõikad, sest tagasi tuleb väljasaadetu juba võimendatud kujul.

Aga varem või hiljem on see viljakoristuse aeg käes ja tahad või ei, aga see saak tuleb ja sellega tuleb leppida/selle üle õnnelik olla ja hakkama saada ning siis on ka aeg mõelda, miks see saak on just selline nagu on. Tahtsid head, aga välja kukkus nagu alati? Lootsid enamat? Ei osanud midagi sellist oodatagi – aga saak on lihtsalt fantastiline, uskumatu, võrratu?

Me ei pruugi sugugi alati kohe aru saada, miks kõik just nii on või läks. Mõnikord kulub arusaamiseks ja taustamuusika teadasaamiseks aastaid, mõne asja saame teada suisa kümme või mitukümmend aastat hiljem. Kurb on muidugi, et mõni asi, mis nii vaevab, selgub alles kümnete aastate pärast ja oleks olnud kirjeldamatuks kergenduseks, kui tõde oleks kohe selgunud. Aga jälle, parem hilja, kui mitte kunagi!

Seegi kord olid inglid lahked jagama nõuandeid ja mõtteid ning lahti seletama asju, mis inimesi vaevama kipuvad…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: SOS Amor de Volta

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSuvine Fortuuna
Järgmine artikkelHatu mõisas toimub Kundalini jooga festival
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi