Tagasi
Järgmine

Plirts – plärts, käes on märts!

Foto: Eloise

Palju on sinus hullu teadlast, eksperimentaatorit, mugavustsoonist väljaronijat ja riskijat, et teada saada, milleks ise oled võimeline ja mida on võimalik teha ja saavutada seoses kõige sellega, mis sinu elus oluline? Kui kergelt või raskelt suudad visata hirmud põõsasse ja proovida midagi täispanga peale/kõik ühele kaardile pannes – asjades, mis pole seotud ülemäärase riskiga?

Mina tegin lõppenud kuul kaks ogarat tegu. Kõigepealt võtsin kätte ja lõikasin keset õitsemisaega poolest saadik maha oma kalanhoe varred, kuna ta jonnaka järjepidevusega kasvatas neid potist välja/kõrvale, nii et raskuskese läks paigast ja isegi mullapalli raskus ei suutnud enam taime potis hoida, vaid see kukkus kõige mullaga potist kolaki välja. Ma rääkisin oma kalanhoega ja ütlesin, kui kallis ta mulle on ja et tema õitevärv on midagi enneolematut, millest mul polnud aimugi, et kalanhoel ka sellist värvi õied saavad olla – aga minu silmis ideaalne ilu… – aga et nüüd pean ma temaga jõhkrutsema ja keset õitseaega pooleks lõikama ja soolikaks muutunud ja potist välja kasvanud osa minema viskama. Sirged varred koos õitega pistsin otse märga mulda, ilma et oleks vees hakanud juurte tekkimist ootama. Lugesin oma lillele sõnad peale, et ma usun, et ta juurdub ilusti, sest ma armastan teda. Tundub, et tema mind ka. Ta ei vajunud tunnikesekski sorgu ja jätkas õitsemist nagu midagi poleks vahepeal juhtunud!

Teiseks… võtsin ma keldrist toodud, pikkade idudega kartulid ja pistsin mulda. Ühte suurde lillepotti mahtus paraja vahega panna 3 kartulit. Ma võin täiega põruda, kaotades kolm kartulit, aga mind võib saata ka täielik edu, mille korral on mul täitsa omaenda värske kartul võtta siis, kui poes on alles välismaine ja kallis värske kartul. Kalanhoe istutamisel riskisin ühe soolikaks veninud lilletaime hukuga. Juba praegu on selge, et mul on edukalt kasvama läinud õiteilus lilletaim, mille peale õitsemist tugevalt tagasi lõikan.

Elus on palju võimalusi ja hetki, kui on võimalus valida, võtta risk või mitte. Edu korral saavutatav peab olema sel määral oluline, et selle nimel riski võtta, samal ajal risk ehk see, mida ebaedu korral kaotada, ei tohiks olla ebamõistlikult suur. Mängida kaarte maja peale ei ole mõistlik. Küll aga võib panustada sellele, kes peseb nõud, käib poes – või midagi seesugust… Võidust peab olema rõõm ja kaotus ei tohi tähendada traagikat, siis on asi õige. Nagu ka mõtted, et julge hundi rind on rasvane ja/või haavleid täis ja jänes šampust ei joo. Meie ise oleme oma elu kujundajad – kas me soovime seda pastelsetes toonides ilma eredate sündmusteta, või tempokat, kirevat, emotsionaalset või hoopis ebaharilikku – vastavalt sellele peamegi oma valikud tegema ja otsused vastu võtma. Järgi oma kutsumust, kuula oma südant ja ela oma elu nautimisväärseks!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis kevadekuuks 2021
Järgmine artikkelSee, millest aastapäeva kõnedes ei räägitud.
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi