Tagasi
Järgmine

Pooltäis või pooltühi.

Foto: Selena Fox

Ilmselt oled sinagi kuulnud juttu sellest, et kui vaadata klaasi, milles on vedelik poole tassini, siis pessimistid näevad seda kui pooltühja ja optimistid kui pooltäis klaasi – ja mõlemil on ju tegelikult õigus. Aga asi on suhtumises.

Minul on eriti ülbe suhtumine.

Minul on tunne, et kuigi vaadates tundub, et heal juhul on minu klaas poolest saadik miskit täis, on mul viimasel ajal tunne, et see pooltäis, mis praegu mul siin on, on rohkemat väärt, kui kümme või sada klaasi, mis mujal olnud. Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet. Lapiloputusveest ikka mahla ei saa, jaga seda välja, palju tahad. Aga korralikust mahlast saab rõõmu ja võib saada mälestusi, mis kestavad üle põlvkondade.

Ja kui te olete leidnud selle klaasi, mille täidetuse aste on teile meelepärane, siis nautige seda ja olge selle üle õnnelik ja andke oma klaasile ka teada sellest.

Ehk mida ma tahan ölda – märgake seda, mis teil on, kui see on teil olemas ja väärtustage seda kohe. Hiljem on hilja. Takkajärge õhata, et aga vaat mul oli.. samal ajal, kui siis, kui oli, ei tulnud poolt head sõnagi suust ega sulest… on… kõike muud kui viisakas, aus, hea, õiglane või kasulik.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTee ise – Mesine kodune granola
Järgmine artikkelSoolased pontšikud
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi