Tagasi
Järgmine

Kevad vastu võetud, kell veel keerata

Foto: Pixabay

Kauaoodatud kevad on käes. Küll rohkem kalendris, kui õues, aga meie mail on see ju tavaline. Küll aga on ilmselge see, et hommikuti on palju varem ja õhtuti palju hiljem veel valge ja see annab jõudu ja energiat juurde. Kätte jõuab ka kellakeeramise nädalavahetus, mis tuletab veelgi enam meelde, et talv on jäänud selja taha ning käes on mahlade voolama hakkamise ja pungade puhkemise aeg. Kel võimalus, see kasutagu aega vahtramahla kogumiseks. Mina olen oma elus kasemahla küllaga joonud, aga vahtramahlast olen kuulnud – et aga ise oleks joonud, ei mäleta. Seda sel lihtsal põhjusel, et olen elanud kohtades, kus vahtraid pole kasvanud või on siis kuskil linnatänava veeres ainult. Kui õnneks läheb, siis tänavu saan vahtramahla mekkida!

Kevadest ja päikesest rääkides – kas sul on aknalauale või kuskile mujale valgesse pandud potike, kuhu oled külvanud maitserohelist? Kuskile otsapidi vette pistnud mugulsibula, et ta rohelisi pealseid kasvataks ja sa saaks tervisliku ampsu? Kui veel pole, siis tee seda- pühapäev, 28. on täiskuu, sinnamaani on külviks hea aeg.

Samuti on praegu on paras aeg juuste hooldamine tõsiselt kätte võtta – siis on suve hakuks see juba avalduma hakanud – juuste läike ja paksuse näol. Kui minna üle šampoonita pesule, siis on suve alguseks üle ka rasuse peaga ringi käimise aeg ja peanahk ümber häälestunud šampooniga pesult šampoonivabale pesule. Veel jõuab!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 15.-21. paastukuu päevaks
Järgmine artikkelSõnumid naljanädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi