Tagasi
Järgmine

Üks jama ajab teist taga?

probleemid1

Oled sa tähele pannud, et teatud eluetappidel sinu kodus läheb kõik imeliselt ja siis teisel momendil, on kõik totaalselt paigast ära? Kui kodus midagi viltu vedama hakkab, siis läheb nagu lepase reega allamäge ja pikalt. Kas asi algab sellest, et läheb katki mingisugune kodumasin või nõu ja sealt edasi hakkab see “lumepall” järjest enam kasvama ja kasvama, millele ei paista kuskilt otsast lõppu tulevat…

Möödunud aastal, kui abikaasa pidi kodust päris pikaks ajaks ära minema, algas meil kõik sellega, et peale tema lahkumist hakkasid kodus üksteise järgi erinevad kodumasinad streikima ning üles ütlema… Niipea, kui abikaasa koju tagasi jõudis, oli kõik jälle korras… Millest selline muutus või mis võis selle ahela käivitada?

Foto: You Tube
Foto: You Tube

Ma ei tea, kuidas on lood sinuga, aga mina usun küll koduvaimudesse ja kui aus olla, ega sellele eriti muud loogikat väga ei leidnudki, kui et meie kodu koduvaim on naine ning ta näitas välja oma pahameelt sellega, et abikaasa pidi mõneks ajaks ära sõitma ja kohe kui ta tagasi tuli, näitas ta taas üles oma heameelt sellega, et asjad jälle töötasid nii nagu peavad.  Või siis teine, nn naiste loogika, et mul majas kõik kodumasinad naiseliku energeetikaga ja niipea, kui neid tasakaalustav meesenergeetika kadus, hakkasid nad lihtsalt pirtsutama… Kui aus olla, siis mulle meeldib koduvaimu variant märksa enam.

Et koduvaimudest rohkem teada saada ning kuidas neid oma kodus aukohal hoida, kliki arvutihiirega nupukesel “Loe seda edasi” või otsi rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelLaskem sel suursugusel mängul alata…
Järgmine artikkelSinu sünnikuupäev paljastab sinu kohta nii mõndagi…
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

14 KOMMENTAARI

 1. Koduvaim, majavaim, majahaldjas – nimeta kuidas tahad. Kunagi sai käidud ühes kohas poltergeisti välja ajamas. Ilmnes aga, et tegu oli lihtsalt pahandatud majavaldjaga, kes soovis tassikest piima ja oligi kõik. Ainult talle mõeldud tassike ja brobleemid poltergeistiga jäid ajalukku. :-D.

 2. Mu vanavanemate majas, mille korda tegime ja kuhu eelmisel aastal sisse kolisime juhtus palju halba, liiga palju korraga. Pidin hulluks minema… Aasta möödas ja elu justkui hakkab paranema ja asjad paika loksuma. Kas koduvaimule ei meeldinud uued elanikud vanas mahajäetud majas või tõepoolest puudub meil Kratt.

 3. Me poputame oma Tõnni nii kuidas jaksame ja tegelikult ka sünnivad igapäevaselt väikesed imed :D pea alati on maja ees meie autole parkimiskoht, putukad ei kiusa, kõik kes külla tulevad imestavad meie elamise hubasust ja mõnusat aurat jne.

 4. Tere, Diana!

  Aga kuidas siis uutesse majadesse koduvaime ligi meelitada või sinna kedagi valvama kutsuda?

  Kõike head!
  Maarja

  • Maarja – Kui tegemist on päris uue (vastvalminud) majaga, siis tuleb koduvaim õuest sisse kutsuda. Neid uitajaid on mitmeid, kes on mingil põhjusel oma endisest kodust lahkunud või kelle inimesed oma kolimistega on maha jätnud. Nad tulevad meeleldi, kui neid kutsuda. Tee uks lahti ja kutsu sinu juurde elama tulla sooviv koduvaim uksest sisse. Paku talle kohe ka meelehead.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi