10 nõuannet muutmaks positiivse mõtteviisi lihtsaks

Positiivne mõtlemine võib tuua sinu ellu palju positiivseid muudatusi. Oma optimismi arendamine võib olla kasulik nii vaimsele kui füüsilisele tervisele. Paraku on elus mõnikord, eriti teatud situatsioonides, nii, kus on väga raske säilitada oma positiivsust. Katsu positiivne mõtteviis võtta teiseks osaks endast ning kasuta selle suuri eeliseid. Nüüd siis 10 lubatud nõuannet, mis teevad positiivse mõtlemise lihtsamaks.

2
14786

11. Veeda aega positiivsete inimestega

Kui ümbritsed end pidevalt inimestega, kes kurdavad, on rahulolematud, siis nendest hõnguv negatiivsus hakkab ka sulle külge. Selle asemel veeda aega positiivsete sõprade ja pereliikmetega suurendamaks tõenäosust, et nende positiivne mõtlemine ka sulle külge hakkab ning loomulikuks käitumismalliks saaks. Väga raske on olla negatiivne, kui sind ümbritsevad positiivsed inimesed.

2. Vastuta oma käitumise eest

Foto: Community Relations
Foto: Community Relations

Kui sul tuleb elus ette probleeme ja raskusi, siis ära mängi selles ohvrirolli! Tunnista selles oma osa ning võta vastutus oma käitumise eest! Vastutuse võtmine aitab õppida tehtud vigadest ning takistab teiste ebaõiglast süüdistamist.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupule: “Järgmine”

Tagasi
Eelmine artikkel21. sajandi revolutsiooniline maksusüsteem
Järgmine artikkelKuidas peatada negatiivseid mõtteid ja emotsioone
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi