Juba 13 kord

Taaskord on ees ootamas üks omamoodi vahva ning värvikas nädalavahetus. Muidugi konservatiivsematele inimestele on see järjekordne nuhtlus, mis tuleb üle elada, aga looduslastel rõõmu ja naljha kui palju. Kõik muidugi oleneb maitsekuse astmest. On mida oodata või vältida.

Foto: Perennial

Oleme ülemaailmset alasti aianduspäeva kajastanud oma lehel juba kolm aastat ja leian, et seda traditsiooni tuleb jätkata ka sellel aastal. Vast nüüd  lähevad ilmad ka soojemaks ning on võimalust ka meie kliimas sellest päevast rohkem kui kasvuhoones osa võtta.

Vähemalt ilmateade lubab rohkem päikest ja vast temperatuur tõuseb ka teismetesse ning kõrgemale, et oleks mida nautida. Kindlasti tuleb meeles pidada seda, et kevadine päike on intensiivne, siis tuleb kindlasti kasutada ka ohutut päikesekaitsevahendit.

Päeva eesmärk

Foto: Integral Nacktiv

Päeva eesmärgiks on võtta end alasti ning teha aiandustöid nii nagu sa siia ilma tulid. See on lõõgastav, samas tervisele kasulik ja kauni ilmaga päikese käes viibimine, aitab organismil koguda talveks vajalikku D-vitamiini ning seda kõike saab/võib teha olenemata sinu bioloogilisest vanusest. Aiandusega tegelemine ei muuda üksnes maja ümbrust kaunimaks, vaid on ka keskkonnasõbralik tegevus. Miks mitte muuta kord aastas, legaalselt, see tegevus huvitavaks ning lõbusaks kõigi jaoks, tegutsedes samal ajal aias või miks ka mitte talgutel? Osad inimesed ütlevad sellele võimalusele kindlasti kategoorilise EI, sest tunnevad piinlikkust ja teistele on see lihtsalt taunitav. Aga miks mitte kasutada seda ülemaailmset alasti aianduspäeva, kui motivaatorit, et saada üle oma piinlikkusest.

Soovime kõigile julgetele osalejatele mõnusat pealehakkamist ja imelist ilma! Teavita oma sõpru ja tuttavaid ka selle päeva olemasolust ning nautige seda kõik koos. Anna teada, kas oled sellest päevast varasemalt ka ise osa võtnud või plaanid seda sel aastal teha?

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInspireeriv intervjuu 62-aastase joogaõpetajaga
Järgmine artikkelTervisepäev tervendavate loodusjõudude rüpes
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi