Inglisõnumid porikuu viimaseks täisnädalaks

27
13621

1Energiate liigutamine ja avamine

Foto: The Shift of Time andEnergy

Selle nädalata sõnumid ei tahtnud ega tahtnud kuidagi tulla ja ma arvasin viimse minutini, et ilmselt nii peabki olema ja midagi ei tule. Olin juba käega löönud, kui siis äkki tuli teadmine, et selle nädala sõnumid peavad tulema energiate liigutamisest. Eks iga inimene teab täpselt, milliseid energiaid just temal on vaja liigutada; on need füüsilised, emotsionaalsed, seksuaalsed või koguni materiaalsed või kodusisesed. Mis veel eriti hea, kuna tegemist on kuu viimase nädalaga, siis langeb neljapäevasele päevale ka kaduneljapäev ja see on aeg, mil on eriti hea liigutada erinevaid seisma jäänud energiaid ja teha kodus korralik suurpuhastus ning lüüa elamine vanast energiast puhtaks.

Nüüd käes ka  lastel koolivaheaeg, mil on paras aeg ka liikuma panna laste energiad sellega, et neid sundida/meelitada olema rohkem õues, veetma rohkem aega looduses ning laadima end uueks kooliveerandiks Emakese Maa energiast täis ning mitte olema terve nädal nutiseadmetes nagu telefonid, tahvlid, arvutid, telekas. Kui vähegi võimalik, võta perega vastu väljakutse veeta rohkem aega just FÜÜSILISELT/reaalselt oma lähedaste, sõprade ja perega ning unustada selleks nädalaks igasugune elektroonika. Ära unusta, et inimesed sinu ümber ei jää siia igaveseks. Mõtle sellele, mis on tähtsam ja meeldejäävam, kas aeg, mida veedetakse virtuaalmaailmas või aeg, mida veedetakse füüsiliselt koos, luues ühiseid ja kustumatuid mälestusi, mida meenutada ka siis, kui seda inimest sinu ümber enam pole?

Kui leiad, et vajad oma seksuaalse energia liigutamist, siis kaasa kindlasti sellesse ka oma partner. See saab teil koos väga lõbus olema, pakkuge teineteisele seda, mida tahetakse. Rääkige üksteisega, kallistage, suudelge ja looge taas hingeline side teineteise vahel, et uuesti teineteist leida ja veelkord oma partnerisse armuda. Pea meeles üht, et inimese eluenergia on väga tihedalt seotud just seksuaalse eenergiaga ja need energiad peavad vabalt liikuda saama.

Nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde ja pildid, mis sõnumeid illustreerima valisin, on kõik pärit energiate liigutamise vallast. Ära unusta postitust ka lõpuni lugemast, sest postituse lõpust leiad, nagu tavaliselt, inglite saadetud lõpusõnumi.

Selleks, et teada saada, mida inglitel sulle seekord varuks on, tuleb sul minna järgmisele leheküljele, klikkides hiirega nupukesele: „Loe seda edasi“ ja tee omad valikud.

Tagasi
Eelmine artikkelOled väsinud, närviline, krampides jne? – Need võivad olla märgid magneesiumipuudusest
Järgmine artikkelPäevapilt – Armusid õigesse inimesse?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

27 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi