Tagasi
Järgmine

Mõtisklused

Foto: Wide Wallpapers

Istun siin kuumas ja mõtlen, et kas Hingepeegli lugejatel on huvi üle-eelmise sajandi aegsete retseptide vastu, ehk kas ma võtan järgmiseks ette nendega tegelemise või miskit muud. Nii minu isa – kui emaema omaaegsed retseptikogud on jõudnud minu kätte ja vanim dateeritud kuupäev, mis seni silma jäänud, pärineb 1850. aastatest….

Mõõtühikud on tsetvert, vakk, toop, vedro, korter, puud, leisikas, nael, solotnik ja jaokene. Ühe asja kogus võib olla määratletud kokku kolme erineva mõõtõhikuga väheneva suunas. Nii et praegusaja mõõtühikutesse ümber rehkendamine koos gooti kirjas vana eesti keele ja unustatud sõnade ja teadmata vürtside tuvastamine on paras teadus. Aga hullult huvitav ;)

Eks andke siin sõnumite all või HP meilile teada, kas tahate HP lehel retseptide sarja näha. Mingi valiku teeme reaalis ise ka läbi, aga vaevalt meil on võimu faasanipraeks või mõneks muuks selliseks asjaks, mis retsepte on ka.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKoerakuu kolmanda nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelLõikuskuu algusnädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi