Tagasi
Järgmine

Märka ja väärtusta, mis sul on

Foto: Pexels

Me võtame oma keha ja selle toimimist iseenesest mõistetavana, taipamata, milline hindamatu väärtus see on, kuniks see ühel päeval enam ei toimi nii nagu peab. Lapsena põlvede veriseks kukkumine on naljamäng võrreldes täiskasvanueas välja lööva põlvevaluga, mida põhjustab kulunud liiges või rebenenud/venitatud sidemed. Püüa sa käia, kui jalg nii valus, et sellele toetuda ei kannata! Mis käia, istuma laskumine ja püsti tõusmine on tõeline akrobaatika ja käte najal tegevuse toetamine ja abistamine. Aga… kui käed on nõrgad, mis siis? Enamus inimesi ei mõtle, kui seisavad kassajärjekorras. Ja on need, kes kannatavad silmanägemist peast võtva seljavalu käes, mis paneb üle kere värisema, võtab jalad all tudisema, kipub põiele mõjuma, südant pahaks ajama ja peadki võib ringi ajama panna, nii et iga sekundki annab tunda, rääkimata siis minutite pikkuseks venivast seismisest, mille jooksul ei tea kui palju kordi tekib tunne, et jätan oma ostukorvi sinnasamma maha ja lähen poest välja, sest lihtsalt ei suuda valu tõttu seda viit minutit paigal ära seista. Praegusel ajal on võrreldamatult lihtne hakkama saada juhtiva käe (kellel parem, kellel vasak) vigastuse korral – saiad – leivad, juustud – vorstid – singid on viilutatud, poolfabrikaate on maa ja ilm ja valmistoite soojaletistki saab võtta, kui külma süüa ei taha. Aga söö mis sa sööd, peput pead ikka pühkima – aga kuidas sa hing sellega hakkama saad, kui käsi katki ja teine käsi ei oska nii lihtsatki asja teha. Arvad, et mis see siis ära ole? Aga tee proovi – ja mõtle uuesti!

Ehk et kõik, kelle keha toimib kui õlitatud masinavärk, väärtustage seda. Kiitke ja tänage oma keha nii võrratu toimimise eest ja tehke oma parim, et see nii kestma jääks. Tundke kirjeldamatut õnne, et te ei pea kannatama valusid ja kes teab mida kõike veel, mis piiravad tegutsemist ja põhjustavad kannatusi kuni kurnatuseni välja. Nautige valuvaba elu! Olge õnnelikud! Ja püüdke mõista neid, kes on hädas. Märgake inimesi, kes ühistranspordis või kassasabas on näost ära ja otsivad asendit/poosi, et kannatada seismist välja. Olge valmis abi pakkuma ja pakkuge seda vajadusel.

Kel aga on juba hädad kaelas – tänage teiegi oma keha, et ta teid teenib hoolimata raskustest. Kiitke ja tunnustage teda ja andke oma parim, et ta oleks hoitud ja saaks parimad võimalikud tingimused toimimiseks. Armastage end ja hoidke! Kes seda veel teie endi asemel peaks tegema? Kui ei hoia, ütleb seegi üles, mis muidu veel vastu peab. Väärtustagem seda, mis meil on!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 9.-15. augustiks
Järgmine artikkelTäna toimub tervendavate mantrate väeõhtu! Mantrad aitavad jõuda enda keskmesse ja hoida fookust
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi