Tagasi
Järgmine

Selle suve murdjatõbi

Foto: Reggi Tirtakusumah

Meie kliimas haige olemine ajavahemikus septembrist maini pole midagi erakordset, küll aga on jama siis, kui haigus satub niigi lühikese suve peale. Tänavu on aga just nimelt nüüd, keset suve, Eestit vallutamas mingi eriti hästi nakkav viirus, mis tõmbab kiirelt jalust maha – kellel kõrge palavik, kellel mitte, aga esimestel päevadel voodist välja eriti ei jaksagi, kogu aeg nõrkus, väsimus, uimasus ja unisus.

Kui esimene hoog möödas, kaob järgmiseks suure tõenäosusega hääl ära. Kui ka hääl jääb, siis köha, mis selle tõvega käib, on vinge. Kõris kogu aeg sügeleb, kratsib, tahaks korstnapühkija harja, et sellega kurku kratsida…

Teate, millest ma räägin?

Siis teate, kuidas ma ennast praegu tunnen ja seega vabandan, et mul pole vaimu tuumakaks eessõnaks, sest minust pole praegu selleks lihtsalt asja. Järgmine kord olen loodetavasti paremas seisus.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKoerakuu 15.-21. kuupäeva sõnumid
Järgmine artikkelSõnumid heinakuu viimasteks päevadeks ja viljakuu alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi