Mobiiltelefon on põhimõtteliselt ainus tehnikavidin, mille me paneme oma pea(ajule) kõige lähemale ning oleme selle poolt saadetud ja vastuvõetud kiirguse suhtes kõige tundlikumad.

Mida mobiiltelefoni soojuskiirgus siis teeb? Võtab maha aju hematoentsefaalbarjääri (asi mis ei lase toksiinidel ajju pääseda). DNA paranemise kiirus sellega väheneb, ning tekib oht kasvajate tekkeks. Eriti ohtlik on see kasvueas.

Dr. Nick Begich räägib ülalolevas asjast lähemalt.

Samuti võib ka lugeda Dr. George Carlo raamatut:  “Cell Phones: Invisible Hazards in the Wireless Age“.

Tema oli mees, kes oli uuringu läbiviimiseks palgatud mobiilitelefonide tootjate poolt.

“There are more than 15,000 scientific studies reporting the cell phone health hazards. At least 66 epidemiological studies show that electromagnetic radiation increases brain tumors in human populations. [“Cell Phone Convenience or 21st Century Plague?” by Dr. Nick Begich and James Roderick earthpulse.com]”

Eelmine artikkelÕunakook kookosjahuga
Järgmine artikkelPlastikust eralduv mürk meie toidulaual

1 kommentaar

  1. Huvitav artikkel, olen lugenud sellel teemal teisigi artikleid ja mind on kummitama jäänud üks küsimus. Nimelt, on väidetud, et ohutuimaks variandiks mobiiltelefoni kasutamisel on optilise kaabliga peakomplekti kasutamine. Ma ei ole mitte kusagil näinud sellist komplekti müügil, õieti seda pole ühelgi pakendil täpsustatud ja võiks arvata, et kõik müügil olevad komplektid on tavalise “traatkaabliga”, sest on sellised kompaktsed ja kenad. On siis valguskaabli kasutamine üldse reaalne variant, mida tavakasutaja võiks soetada?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi