Suur praakimine: Meie vesi

0
2559

http://www.youtube.com/watch?v=QnpFcpwcQWg

Siin on täispikk film

10 käsku

Ameerikas, Georgia osariigis Elberti maakonnas asub suur graniidist monument, mida tuntakse ka nime all “American Stonehenge“. Kes selle monumendi sinna lasi püstitada on teadmata müstika.

Kivisse on raiutud 10 käsku, 12 erinevas keeles (Age of Reason – mõistuse aeg). Seda seostatakse ka Uue Maailmakorra (NWO) ja depopulatsiooni plaanidega.

Esimeseks käsuks on: “Hoida inimkonna populatsioon alla 500 miljoni, tasakaalus loodusega”. Kuna inimkonna populatsioon on praegu üle 7 miljardi, siis tähendaks see inimeste arvu vähendamist 93% !

Praakimine on juba alanud!

cullingSeda on tehtud läbi kemikaalide lisamise meie joogivette, toidu sisse, medikamentidesse ja õhku, mida me hingame – kemikaalid, mis on tuntud oma viljakuse vähendamise ja eluea lühendamise efekti poolest.

Seda sõnumit ei saa enam eirata, kui vandenõu teooriat.

See dokumentaalfilm on esimene kolmeosalisest seeriast, mis näitab, et lisandid joogivees, nagu fluoriid, mis peaks väidetavalt võitlema hambakaariesega on reaalsuses varjatud surmadoosid. Samuti räägitakse filmis sellest, kuidas kaitsta oma perekonda ja ennast selle eest.

Fluoriidist lähemalt

 

Filmi kodulehekülg

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelMöödunud pühade menüü
Järgmine artikkel52 nädala säästuplaan
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi