Oled valmis teada saama, millesse ja miks inimesed tegelikult takerduvad, kuigi igatsevad muutuse järele oma elus? Oled valmis paljastama iseenda alateadvuses varjunud dogmad, mis on sind seni oma haardes hoidnud? Kui jah, siis Dogma Detoxi seminar on see, mis aitab sind suure sammu võrra elus edasi!

Kui mõni oluline muutus on käeulatuses, ent ometi ei realiseeru, tekib tahes-tahtmata küsimus, miks on see nii. Kui näed, et kolleegid või kliendid, keda nõustad, janunevad tõelise muutuse järele, kuid püsivad siiski muutumatult paigal, on ka sellel oma põhjus. Sellel seminaril on võimalus õppida kasutama metoodikat, mille abil saad minutitega lahti harutada väga komplekseid alateadlike struktuure ja vabastama paigalseise põhjustavate probleemide algpõhjused. Omandatud oskustega saad aidata ennast, oma kolleege või kliente uuele tasandile kergelt, kiirelt ja jäädavalt!

Seminari esimene päev annab võimaluse kogeda, mida Dogma Detox ehk dogmade puhastuskuur tähendab ja kuidas ta töötab. Seminari teine päev keskendub kogemuslikule õppele läbi isiklikku elu valitsevate dogmade puhastuse ning aitab seeläbi omandada Dogama Detoxi metoodika igapäevaseks kasutamiseks.

Dogma Detox™ seminar Arnold Timmermaniga toimub 22. – 23. novembril 2018.

Rohkem infot leiab SIIT!

Eelmine artikkelSusan Blackmore esineb Psycherence’il loenguga „Teadvuse saladus: illusioonide kütkes või vaba”
Järgmine artikkelPaus läbi ja tagasi orbiidil

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi