Mis on karma ja kuidas see sind mõjutab?

Mis see karma siis ikkagi on? Karma tähendab sanskriti keeles tegutsemist. See toimib sarnaselt Newtoni seadusega, mis ütleb, et igal tegevusel on tagajärg.

6
19509

22. Loomise seadus

Foto: Kineticscribe

Elu lihtsalt ei juhtu, see nõuab sinu osalust. See tähendab seda, et kõik mis juhtub, juhtub seetõttu, et sina ise oled selle situatsiooni käivitanud. Kõik inimesed on Universumiga üks, nii seest kui väljast. Sind ümbritsev annab sulle vihjeid sinu sisemise seisundi kohta. Jää alati iseendaks ja ümbritse end sellega, mida sa praegusel hetkel enda ümber soovid. Ära muuda end kellegi teise jaoks selliseks, kes sa tegelikult ei ole, kui sa ennast muudad, siis iseenda jaoks.

Tee seda, mida sa soovid, et sinu elus olemas oleks.

3. Tagasihoidlikkuse seadus

Foto: Otrazhenie
Foto: Otrazhenie

Kui otsustad millestki keelduda, ei jäta see sind rahule.  Ilmselt on see karmaga seonduvatest seadustest kõige keerulisem mõista. Siinkohal on lihtsam tuua näiteid, kui seda lahti seletama hakata. Psühholoogias kutsutakse seda “Eituseks“. Ehk see, mida sa keeldud oma elus nägemast mis sinu elus parasjagu toimub, sellega toime tulla on kõige raskem. Selle staadiumi muutmise võtmeks on teadvustamine. Täpselt sama on sellega, mida sa keeldud vastu võtmast, tuleb pidevalt sinu teele ette seniks, kuni sa selle vastu võtad. Seega selle seadusega on kõige parem toime tulla nii, et sa ei peida pead liiva alla, vaid aktsepteerid neid raskeid olukordi sellistena nagu nad on ja probleem saab lahendatud.

Kui näed kelleski oma vaenlast või iseloomujoont, mille leiad olevat negatiivse, ei ole sa keskendunud olemasolu kõrgemale tasemele. See sama iseloomujoon, mis sind teises häirib, on sinus endas olemas, aktsepteeri seda ning katsu seda parandada ja sinu elu muutub parmaks.

Uhkus on seotud sellega, kellel on õigus. Tagasihoidlikkus aga sellega, mis on õige.

Ezra T. Benson
Eelmine artikkelKanepikohvik – Üritus Genialistide Klubis
Järgmine artikkelHaldjad meie ümber
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi