Külgetõmbeseadus

2
18287

2Ole positiivselt meelestatud

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Tunne oma elus rõõmu kõigest sellest, mis sinu elus on head (vajadusel otsi see üles, sest iga inimese elus on midagi head – kõik ei saa kunagi üdini halb olla) ning väärtusta seda. Pea seda head igapäevast meeles ja tunne sellest siirast rõõmu. Kui sinu elus on parasjagu käsil raske periood, siis katsu leida selles ikkagi midagi, mis sulle heameelt valmistab. Leia enda ümber inimesed, kes on sõbralikud, ausad ja positiivsed – inimesed, kes panevad sind ennast hästi tundma ning on positiivselt meelestatud. Kõik see aitab ka sinul endal ennast hoida positiivsena ja näha vihmases ilmas vikerkaart.

Näita üles oma tänulikkust

Foto: CPUT
Foto: CPUT

Sinu elus on kindlast midagi sellist, mille üle tunned end tänulikuna – seda leidub iga inimese elus. Olgu selleks siis toetav perekond, hoolivad sõbrad või toredad töökaaslased, katus pea kohal, toit laual, arved makstud – mida iganes.  Katsu oma elus toimida nii, et ei võta midagi niisama ja  iseenesestmõistetavalt. Pea meeles, et sinu elu on andnud sulle nii mõnegi väärtusliku kingituse, leia see üles ning ole selle eest südamest tänulik.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi