Pane oma soovid täituma selle iidse täiskuu loitsuga

0
50932

2Täiskuu loits

Selle loitsu toimimiseks on sul vaja mõningaid koostisosi, õnneks pole neid üldse palju vaja, ainult kolm või neli, oleneb sinu eelistustest, lisaks pead olema meelestatud postiivselt ning olema kindla ning selge meelega. Kuufaasiks peab kindlasti olema täiskuu, paraku on sellest üksi vähe, sest Kuu taevas peab olema kindlasti ka nähtav (selge taevas)! Vähemalt loitsimse ajal peab sul Kuu pidevalt nähtav olema.

Vajaminevad komponendid

  • sõrmus –
    selleks sobib sõrmus, mida kannad näiteks igapäevaselt või sõrmus, mille oled just selleks puhuks spetsiaalselt soetanud, pole vahet millise neist valid – peaasi, et sõrmus on sinule oluline
  • valge küünal
  • kindel ja selge meel
  • soovi korral võid lisada siia nimekirja veel ühe pisikese eseme
    võid selle ka ise valmistada, midagi, mis sümboliseerib sinu soovi. Pea aga meeles, et see ese peab olema nii pisike, et mahub vabalt läbi sõrmuse. Eseme valikul/valmistamisel ole loominguline!

Kui täiskuu ajaks saad kokku kolm põhikomponenti ja alljärgnevad tingimused on täidetud, oled valmis loitsima.

Loitsu ettevalmistamine

gin

Oled otsustanud endale selleks otstarbeks sõrmuse osta?

Sellisel juhul tuleb sul esmalt  sul sõrmus energeetiliselt puhastada võõrastest energiatest. Kuna mina ise olen sündinud tulemärgi all, siis eelistan puhastamiseks rohkem tuld ja/või viirukit (õhu elemeti koos tulega), aga puhastamiseks võid kasutada ka maa või vee elementi. Valikud on sinu ja sina ise tead seda kõgie paremini, milline neist viisidest/elementidest sulle kõige enam sobib – usalda oma sisetunnet. Minule lihtsalt sobivad need variandid kõige enam, sest tuli tõmbab mind lihtsalt enese poole.

Ostetud sõrmuse laadimine

Kui sõrmus on puhastatud, tuleb sul seda vähemalt kolm ööpäeva ka enne loitsimist kanda, ilma et sõrmust sõrmest võtaksid – nii laeb sõrmus end sinu isiklikku energiat täis ja on loitsuööl valmis sind teenima. Oluline on see, et sõrmust kantakse kindlasti enne loitsimist vähemalt kolm päeva. Kui kasutad sõrmust, mida kannad igapäevaselt, siis selleks ei pea sa enam midagi lisaks tegema, sest see on juba sinu energiat täis. Edasi läheb juba loitsimiseks.

Hetke kuufaas

Eelmine artikkelKonverentsi kokkuvõte – Millist Eestit me tahame?
Järgmine artikkelVaimustus vabanemisest
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi