Sõltuvused

0
2939

2Sõltuvused ja emotsionaalkeha

Foto: Shawn Coss

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Miks me ei oska oma emotsioone tervislikult vastu võtta ja vabaks lasta, vaid kogume endasse? Kas keegi on elus toonud Sulle kunagi kurvastust, viha, pettumust, rõõmu? Vastus on kindlasti jaatav. Mõnikord näiteks me hoiame enda energiaväljas viha naabrite vastu, kes eile öösel kuulasid liiga kõvasti muusikat, mis häiris magama jäämist või siis  pettumust, et laps ei helistanudki peale kooli, kui ta lubas. Selliseid emotsioone koguneb päeva lõpuks päris palju.

Miks ma peaksin oma emotsionaalkeha puhastama? Mida see mulle annab?

Eelkõige see toob selgema mõtte ja rahu. Inimene ei reageeri emotsioonidest tingituna, mis on tal juhtunud eelmine päev või hommikul kodus. Ta teab, et nii enda kui ka teiste heaolu pärast, ei ole mõtet oma kogutud emotsioonidega teiste päeva mürgitada.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi