Suur reede ja Persephone kasvu ning arengu loits

0
748

2Persephone ja tema arengu ning kasvu loits

Persephone ja Hades
Foto: Pinterest

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Päeva värviks on roosipunane ning lõhnaks orhidee. Persephone on vanakreeka mütoloogias surnute, allmaailma- ja ka viljakusjumalanna, Zeusi ja Demeteri tütar. Persephonet peetakse ka kevade jumalannaks, sest pool aastat veedab ta allilmas, valitsedes allmaailma koos oma abikaasa Hadesega. Teise poole aastast veedab  ta maa peal oma ema, Demeteri, seltsis.

Persephone saabumine tähistab kevade algust. Kasuta tema loitsu selleks, et kasvatada või arendada oma elus soovitud valdkondi nagu karjäär, sissetulekud või isiklik elu. Loitsimiseks kirjuta oma soov kuldse metallik pliiatsi/tindi või markeriga paberile ja ütle:

Persephone, kevade jumalanna. Ma tänan sind rohelise maa ja lillede eest aasal. Palun täida mu soov ja lase sel kasvada.

Peida oma soov ära. Sügisel, kui Persephone läheb tagasi allmaailma, põleta oma soov ning puista tuhk õue.

Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi