Test – Avasta oma hinge saladus

6
28317
Tagasi
Järgmine

Labürint

Labürint

Kui valisid oma hinge kutse järgi labürindi sümboli, siis tea, et labürindid loodi iidsetel aegadel selleks, et kaitsta seda, mis on tema sisemuses. Labürint aitab sul leida üles oma tõeline loomus, oma vaimne kese ja oma jumalikud seemned. Labürindid loodi selleks, et petta kuradeid ja deemoneid ning lukustades neid igavesest ajast igavesti labürindi keskmesse. Kui labürint oli see sümbol, mis sinu hinge kutsus, siis pead üles leidma oma sisemise keskme.

Minoilise kultuuriga Kreetas kasutati labürinte ka tseremoniaalsetes rituaalides, kus viidi läbi erinevaid pühitsemisi, mille käigus preestrid ning nende abilised tantsisid seni kuni jõudsid ekstaasi ning transsi, et saada ühendust Jumalatega.

Mida teha, kui sinu hing valis labürindi oma sümboliks?

Kui labürint oli sinu hinge valik, siis sümboliseerib see seda, et oled hiljuti end kaotanud. Nimelt sinu igapäevaelu ning selle mured: raske töö, pikad tööpäevad, väsitav eluviis, on viinud sind sinu vaimsest keksmest lahku ning selle käigus oled kaotanud iseenda. Selleks, et kõik taastuks, tuleb sul taaskord üles leida oma vaimne kese ning sisemine rahu. Selleks on mitmeid erinevaid tehnikaid nagu meditatsioon, hingamine, jooga jne. Samuti soovitame sul läbi lugeda või uuesti meelde tuletada ühte vanemat e-kursust: “Viiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki“. Võta endale aega ning keskendu neile viiele ülesandele.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelValmistu suurteks muutusteks ning märgiliseks pööripäevaks
Järgmine artikkelInglisõnumid sügiskuu viimaseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi