Kontorijooga – inspireeriva töökeskkonna loomine

0
1078

2Kaunis sisekujundus kui võtmetegur

Foto: Office Design Gallery

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kõik me tahame rohkem olla kontoris, kus on meeldiv atmosfäär, hea kujundus ja mugav olek. See inspireerib! “Üle võiks vaadata ka sisekujundusliku poole, sest mitmed pisinüansid võivad tööle ja meeleolule pärssivalt mõjuda,” ütleb Katrin Kivi. Ta toob välja näiteks ukse poole seljaga istumise, mis ei ole üldse soovituslik. Istuma peaks just vastupidi, nii et laua taga olija näeb sisenejat ja lähedal tema selja taga ei töötaks kedagi. “Oluline on luua töökeskkonda hubasust ja seda saab teha sageli lihtsate vahenditega – mööbli ümber paigutamine, taimede toomise ja piltide seinale riputamisega.”

Muuda oma töölauda

Kui oled üks neist, kes peab igapäevaselt suutma keskenduda avatud suures ruumis koos paljude teiste inimestega, siis suure tõenäosusega on seal üldises keskkonnas ja sisekujunduses raske midagi muuta. “Oma töölaua saab ikkagi enda moodi teha,” on Katrin positiivne. “Pane lauale mõni väike isiklik asi, näiteks positiivse sõnumiga pilt. Head energiat, rahulikkust ja tasakaalu soodustavad ka erinevad poolvääriskivid ja muud spirituaalsed esemed.” Kõige enam mõjutab meid keskkond paari meetri raadiuses, mistõttu hoolitse oma töölaua eest hästi.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi