Irje Karjus aka Metsamoor Foto: erakogu

Metsamoor jagas eile oma FB lehel, kuidas just praegu viiruste vastu võidelda ning kuidas oma pere tervena hoida. Jagan siinkohal sinuga just tema lehel jagatud nõuandeid.

  • Immuunsüsteem on keha valvur ja tegevjuht
  • Närvisüsteem käskjalg ja infojuht
  • Hing on keha omanik

Mõtlesin, et jagan oma mõtteid seoses praegu ühiskonnas tekitatud olukorraga.
Hirmul on suured silmad ja suur suu. Ta on nagu ahjualune, keda me toidame ja kes sellest jõudsasti kosub.

Foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök

Viirus saab rünnata keha ainult tingimusel, et immuunsüsteem ei tunne teda ära. Tekkinud paanika eduvõti on selles, et sellega tekkinud hirm mõjutab neerupealseid ja neere. Kerkivad üles surmaga seotud mälestused, hirmud, geneetiline mälu. Moodustuv adrenaliin ja kortisoon ei lase ajul rahulikult asja analüüsida vaid söödab teda sundmõtetega, sunnib olema pidevas võitle-põgene seisundis. Seega närvisüsteem ja hormonaalsüsteem saavad ja saadavad impulsse, mis häirivad immuunsüsteemi toimimist. Immuunsüsteem peab tegelema tekkinud HIRMUGA ja seega kogu tähelepanu on sellel, mitte tekkinud viiruse või ka võõra bakteri äratundmisel ja likvideerimisel.

Seega, kõige olulisem praegu on tõsta oma immuunsüsteemi võimekust ja mitte häirida teda ajus toimuva virrvarriga.

Säilitame terve talupojamõistuse. Tundub, et suur globaliseerumine on selle halvanud.

Foto: Youtube

Korrastagem oma mõtted, jälgigem vähem paanikakanaleid ja kuulakem oma keha märguandeid. Kevad on saabumas, jalutame väljas, metsas, looduses ja ammutame D vitamiini. Praegu on ju aega selleks, kuna paljud on sunnitud kodurežiimile. Võtame selleks vähemalt 2 tundi päevas.

Meie keha on väga tark, anname talle võimalus tegutseda ja tööd teha. Ärgem suhtuge oma kehasse nagu jõuetusse ja viletsasse santi. Ta on tark, kui me pole teda eelnevalt pikaajaliselt sünteetiliste ravimitega nõrgestanud. Usaldagem teda oma mõtetes ja hinges.

Kasutage taruvaiku igapäevaselt närides ja tinktuurina nina alla määrides. Kellel on saadud või tehtud minu juhendite järgi, kasutage 99 tõverohtu, seal on see sees koos taimedega ja on praegu parim abimees.

Kasutage koirohtu just tinktuurina, see on parim, sest on mõru, aktiveerib kogu organismi ja on viiruse surm.

Veel mõrudaid abistavaid taimi

Foto: Seed Sys
  • vereurmarohi (tilkadena);
  • kikkaputk;
  • soolikarohi


Kõige parem praegusel puhul on kasutada just maarohtusid: Kas tinktuurina vähehaaval või tugeva vesitõmmisena lonks haaval sisse võttes. Lastele võib määrida nina alla ja kehale, lasta seda sisse hingata.

Jooge päevakübara teed, sest see on seotud ajuga ja jätab teile mõtlemisruumi heade mõtete jaoks. Ka üheksavägise tõmmis sobib, nii õied kui lehed.

Kasutage kollaseid taimi, kes toniseerivad ja aitavad neere (hirmudega seotud)-maarjalepp, kõige parem, aga ka naistepuna – rahustab ja kaitseb.

Praegu on paslikud ka igasugused seened (pässikud, taelikud, purgis kasvatatavad, austerservikud), kes hoiavad immuunsüsteemi aktiivsena.

Juurtest sobivad praegu suurepäraselt kuldjuur – tõstab keha ja vaimu võimekust, võilill ja kikkaputk – puhastavad mürkidest.

Pihlakad ja pohlad – mahl nendest. Ka teised metsamarjad.

Foto: Friends of Priorslee Lake

Loodusest võib juba leida värsket nõgest, nurmenukulehti (kõige tugevam c-vitamiini allikas), naati, karulauku, musta sõstra pungi, võilille juuri.

Kui tunnete et hingata raske (kopsud), siis paiseleht ja teeleht on parimad. Tugev tõmmis. Termoses tund aega tõmmata ja jooge seda. Samuti on õuka on praegu tõhus, kes teda tunneb.

Viiruki ja Raudrohu puhas eeterlik õli on praegu parim kraenurgale panna kui välja lähete.

Lilleveedest toimib praegu kindlasti Raudrohi (üldiseks tugevdamiseks), aga ka Metsik Armastus (tuju tõstmiseks), Münt (puhastamiseks) ja Angervaks (viiruse tõrjeks)

Hoidke jood oma organismis tasakaalus (stressi ja paanikaga seotud ainevahetuseas) – avage koduõhule joodipudel, sööge jõhvikaid, kasutage homöopaatilist joodi 30 potents.

Sööge liposoomset C vitamiini-2 kapslit iga tunni tagant kui nõrgana tunnete ennast
Homöopaatilises esmaabikarbis on viiruse-bakteri tera, samuti gripi, kurgu, lima tera. Neid tasub võtta kui kuulate keha ja olemine tundub kahtlane. Aitavad kohe. Tehke vesilahus nendest nagu juhendil kirjas.

Kui juba nõrkus käes, kasutage Gelsemium 200. Küsige asjatundjatelt abi kui ise ei oska kasutada.

Teil on kõik abivahendid olemas. Andke oma kehale võimalus anda teile õigeid märguandeid ja hoidke mõtlemine korras.

Jagame armastust kuid mitte hirmu.
Varsti on kevad – metsistume

Irje (herbaatik)

Eelmine artikkelSõnumid kevade alguse nädalaks 2020
Järgmine artikkelTiit Trofimov – Viis tiibetlast on pea igaühele jõukohane
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi