Suhtumine rikkusesse ja rahasse – I osa

0
18065
Tagasi
Järgmine

Sagedasemad vead rahakasutuses – I pool

Alljärgnevalt leiad terve rea erinevaid vigu, mida tehakse rahaga ringi käies. Vaata need I osa vead üle ning mõtiskle põhjalikult, milliseid ja kui paljusid neist ise teed/oled teinud. Miks sa neid vigu teed/oled teinud ja kuidas sa saad neid edaspidi vältida? Kuna inimesed teevad rahaga ringi käies erinievaid vigu, siis I osas juhin tähelepanu ainult 11 peamisele veale, II osas ülejäänutele. Olen neid ka ise teinud, õnneks mitte kõiki, aga pean kurbusega tunnistama, et päris paljud neist vigadest on ka minu enda “kapsaaeda” sadanud. Olen nüüdseks neist õppust võtnud ja katsun edaspidi neid mitte korrata.

Foto: Dreamstime
Foto: Dreamstime

Arvad, et sinu sissetulekud sõltuvad sinu ametialasest positsioonist

Oled sa üldse ringi vaadanud, milliste erinevate elukutsete või tegevustega inimesed endale leiba teenivad? Kõik ei pea olema mingi ettevõtte tippjuhid, et endale miljon välja teenida. Ära unusta seda, et esimest miljonit teenida on alati kõige raskem, hakka teenima oma teist miljonit. Mismõttes teist, kui esimestki ei suuda? Kui sa oled elanud ja töötanud piisavalt kaua, siis selle ajaga on sinu käest läbi käinud vähemalt miljon eurot nii, et sa isegi pole sellest aru saanud. Sa oled väärt palju enam, kui sa seda endale teadvustad. Leia üles oma parimad omadused ja rakenda neid oma teise miljoni kogumiseks.

raha, kogumine, rikkus, küllus
Foto: Forbes

Äärmiselt olulised on siinkohal äriideed ning püüdlus saada nende eest “väärilist tasu”, vähemoluline on  jõuda mingil tööhierarhiaredelil tippu. Seevastu veelgi tähtsamad kui ökonoomika- ja turundusteadmised, on peamiselt inimeste tundmine ning võime kaastööliste ning äripartneritega õigesti suhelda. Kui sa seda oskad ja suudad, saad igas eluvaldkonnas hakkama. Kui tahad finantsilises mõttes rikkaks saada, siis on rahakasutuses hädavajalikud omadused ärksus ja optimism. Sellisel juhul võib sulle kasuks tulla vähelevinud põhimõte: “raha liitub meelsasti rahaga”.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 11.-17. märtsini
Järgmine artikkelSuhtumine rikkusesse ja rahasse – II osa
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi