Toitumine ja rinnavähk

4
9147
Tagasi
Järgmine

Mida süüa ja mida mitte, et võidelda rinnavähiga

Rinnavähi rakk
Foto: Science Blog

Meile kirjutas Rait, kes oli nõus lahkelt jagama teaduslikku uuringupõhist materjali sellest, kuidas on rinnavähk ning toitumine omavahel seoses. Postitusest leiad palju kasulikku infot selle kohta, millised toiduained aitavad rinnavähi vastu võidelda ning milliseid tuleks kindlasti vältida. Aga nagu ikka, teeb iga inimene enda jaoks ise selle õige valiku ja otsustab vastavalt oma keha tunnetusele ise, kas ning milline toiduaine on just temale see kõige õigem ning kas kõiki “heas” nimekirjas olevaid toiduaineid tasub kasutada või mitte.

Ei ole küll olemas ühte konkreetset toiduainet või dieeti, millega saaks vältida või põhjustada rinnavähki, kuid individuaalsed valikud oma toitumises võivad ometi olla kriitilise tähtsusega.

Rinnavähk on keerulise loomuga haigus, mida põhjustavad paljud erinevad faktorid. Suurt osa neist nagu vanus, sugu, geenid ja pärilikkus ei saa me kontrollida. Kuid paljud faktorid nagu näiteks suitsetamine, ülekaalulisus, vähene liikumine ja toitumine on iga inimese enda teha. Mõned teadlased väidavad, et vale toitumine on 30-40% ulatuses vastutav kõigi vähiliikide põhjustamise eest.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või otsi rippmenüüst endale huvi pakkuv koht.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelVaba tahe seljatab Universumi
Järgmine artikkelPaiselehe raviomadused

4 KOMMENTAARI

  1. olen läbi elanud paar rasket operatsiooni viimane aivoverevuoto vabandan kui ei ole eesti keeles kuid paranesin suremist ei karda kui tuleb pole parata siin maal on ka head taastus ravid. kuid olen tugev tänan heade ennustuste eest kuid nende kordaminek eriti ei tea kas on enam lootust ter helle

  2. Olen selle vähivärgi ise läbi elanud ja tundub,et soja oligi kiirendaja.Kuna menopausi pärast soovitati soja graanuleid süüa,kergendas olekut tunduvalt aga hiljem sain teada,et oleks pidanud sojast kauges kaares mööda käima!

  3. Kahtlen väga mõneski soovitatud toidus! Ja kui oma põllulappi pole,et puhast köögivilja süüa siis kauplusest ostetud juurikatest ja köögiviljadest võibki vähi saada kuna need on kemikaale täis. Soja ja sojatooted näiteks soodustavad teatud liiki ririnnavähki!

    • Just see soja tekitas ka meis tõsiseid küsimusi ja seetõttu ka tutvustav osa selline nagu on. Ise väldime soja igas valdkonnas. Paraku on see õige, et kui oma põllulappi või turul tuttavat mahemammit ei tunne, siis suure tõenäosusega söödki keemiat endale sisse.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi