1Pea püsti, printsess!

Foto: Alana Jordan

Mulle jäi hiljuti silma ja pani mõtlema üks mõttetera: “Hoia pead püsti, printsess, muidu kukub kroon maha!”

Tegelikult me kõik peakski ennast kohtlema kui printsi/printsessi, kuningannat/kuningat ja käituma vastavalt. Armasta ja austa iseennast ja ole lugupidav teiste suhtes ning käitu nendega nii nagu tahad, et sinu endaga käitutaks. Ja – kui lased nina norgu, siis tõesti kukub kroon peast maha. Kui lähed elule pea püsti vastu, on palju tõenäosem saavutada edu, kui siis, kui sisimas oled juba ette loobumisvõidu andnud ega oska hinnata kõiki neid väärtusi, andeid ja oskusi, mis sul on.

Pean samavõrd oluliseks rääkimist.

Sotsiaalmeedias räägib suurem enamus ainult ilusatest ja headest asjadest ja kõik mis on viltu, vaikitakse maha. Sellega jäetakse väär mulje, et kõik – või enamus – on eksimatud ja probleemivabad. Tundlikumad inimesed, kellel muud kogemust ega teadmist polegi kui see, et mitte keegi kunagi kuskil pole rääkinud ega kirjutanud, et tal on ka selline probleem, pannakse sel moel uskuma, et ta ongi selles hädas üksi. Olgu tegemist arsti või teenuspakkujaga – nii üks kui teine lajatab ühe esimese asjana välja selle, et mitte kellelgi teisel sellist probleemi pole – ju on viga inimeses endas ja tema tegudes, mitte selles, et teised kel on sama häda, vaikivad. Sel moel jäävad inimesed suurte masinavärkide hammasrataste vahele, ei saa ei õigeaegset ega võibolla üldse mitte mingit abi. Selle tagajärjed võivad olla nii fataalsed kui ka letaalsed. Pidev surve ja kuulmine, et sa oled ainus, kellel on (need) probleemid ja kui ainult sinul on, siis ei pea keegi midagi ette võtma, et oma teenuse puudused kõrvaldada, on äärmiselt traumeeriv, ränk ja lõppkokkuvõttes masendust ja depressiooni põhjustav. Ja selle juureks on see, et vaikitakse rääkimise asemel. Vaikitakse maha. “Mõtle positiivselt, häälestu positiivsele, saad seda, millele keskendud” ei tähenda seda, et murekohti ja probleeme tuleb ignoreerida ja nendega ei tule tegeleda ja kui keegi sellega tegeleb, tuleb teda manitseda positiivselt mõtlema. “Tahad rahu, valmistu sõjaks” on vana ütlus ja tegelikult on see väga õige. Kui sa ei püüa negatiivset välja juurida ja sellega ei tegele, siis ei tule ka positiivset. Lihtsalt nunnu olemisest ja positiivselt mõtlemisest ei kao probleemid ära. Mõtle kui positiivselt tahad, aga kõrghoone katuselt alla kukkudes oled sa ikka surnud või sant. Arvuti ei lähe terveks, kui sa selle ees istud ja pobised positiivseid mõtteid. Niisamuti ei kao ka muud probleemid, millega on vaja tegeleda ja infovahetamiseks on vaja rääkida/kirjutada, mitte vaikida või rääkida, et sa pead positiivsetele asjadele mõtlema, mitte vigu välja tooma. Tervet mõistust ja mõtlemist ei tohi ära unustada!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu tähtkujudes – operatsioonideks õige või vale aeg
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 23-29 oktoober?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi