Tagasi
Järgmine

Volbriaeg

Foto: Myriam Zilles

On inimesi, kel pole ei volbriööst – ega päevast sooja ega külma ja on neid, kes tähistavad seda igal aastal hoolega. Samal ajal, kui volbriöö traditsioon pole Eestis sugugi vana, vaid on teada alles alates 19. sajandist, on volbripäeva traditsioon juba keskajast pärit. Volbripäeva traditsiooniks oli linnades 1. mail maikrahvi ja – krahvinna valimine, millega kaasnesid pidustused, kus pakuti sööki-jooki ja toimusid igasugused võistlused.

Volbripäevaga tähistatakse kevade lõplikku võitu talve üle. Vanast ajast on pärit uskumus, et tuletegemisega peletatakse eemale igasugune halb.

Maarahva jaoks on see aga hea võimalus kevadise aiakoristuse käigus tekkinud kuivanud oksad ja muu kraam ära põletada üleüldise lõkete tegemise õhtul, seda enam, kui jaaniööl minnakse kuskile suure lõkke äärde ja oma õuel väikse lõkkega ei sussutata.

Mina olen seda ööd ja lõkke/tuletegemist kasutanud ära selleks, et manifesteerida oma soove. Igal aastal panen ma kirja selle, mis mulle parasjagu olulisim ja mille teoks saamisele ja õnnele tahan hoogu juurde lükata. Kõik need soove täis kirjutatud paberid panen ma lõkkesse, tänades tuld ja taevaseid jõude, imetledes leeke ja mõeldes ja kasvõi püüdes tunnetada, kuidas tunnen end siis, kui mu soovid on täitunud – ja mõeldes just seisule, et kõik ongi nii nagu soovin, mitte et see saabub kunagi tulevikus ja jääb igavesti tulevikus saabuma. Tulel on meeletu jõud ja sel maagilisel ööl soovitud soovid võetakse kuulda. Peamine on julgeda oma soovid välja öelda ja tunnetada neid kui juba täitunuid.

Linnakorteris lõket ega tuld teha ei saa, kui on keskküttega elamine, aga küünalt süüdata ja küünlaleegis märkmepaber oma soovidega süüdata saab ikka. Kõige ohutum on seda teha vannitoas kraanikausis või vannis – siis pole kergestisüttivaid materjale ligi, kui sa just põlevat küünalt käteräti alla ei aseta. Ettevaatlik tuleb tulega olla igal juhul!

Kuidas sa ka oma volbriööd – ja päeva ka ei plaani veeta, soovin ma meeldivat aega ja häid mõtteid!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pic Click

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVaata ja kuula oma südamega – osale vabastaval ühishingamisel
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis mais 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi