1Aastaring jälle täis

Foto: Tumisu from Pixabay

Sellist aastat nagu lõppenu üleilmses plaanis oli, poleks keegi osanud ette kujutada. Seda kõike on olnud liiga palju, liiga äärmuslikult ja meid liiga lähedalt puudutavana. Paraku – halvas plaanis. Seda enam on oluline iga kild head, mis selles aastas on olnud. Kellel oli põhjust rõõmustada rikkaliku metsaandide saagi üle, kes rõõmustas aiasaaduste üle. Oli neid, kes nautisid kuumi suveilmu ja tõdesid, et pole enam soojale maale vaja sooja otsima minnagi, tuleb juba koju kätte.

Vana tõde on seegi, et rasketel aegadel näed inimeste tõelist nägu. See paneb suhted proovile. Ja see annab ka arutust, kas ise oled teinud õigeid valikuid ja samme, kas oled õigel teel. Võid üllatusega tõdeda, et raskused lähendavad neid, kes on aastaid üksteisest eemaldunud ja võõraks muutunud.

Elu toob meile teele igasuguseid sündmuseid, kus ta testib meid. Me ise, kui me vähegi taipame, õpime igasugustest olukordadest- sest õppida võib nii “pill tuleb pika ilu peale” sündmusest, kui ka “hirmul on suured silmad” ja “kes püüab kõigest väest, saab üle igast mäest” juhtumitest. Kui saad kohe asjale pihta, siis elu ei hakka sulle samasugust reha teele sokutama, mis oleks järgmine kord juba suurem ja raskem, kui esimene kord. Kui oled õppinud sellest, millest tänavu läbi oled tulnud, on sul põhjust endaga rahul olla.

Tore on, kui elu on paljud asjad klaariks teinud. Kui oled saanud selgeks, miks see või teine on nii läinud, saad aru, mida elult tegelikult tahad või tegema peaks, oled leidnud südamerahu ja sihi. Kui nende keeruliste aegade jooksul oled leidnud endale südamerahu, siis ei löö raskused jalgu alt ja saad hakkama kõigega, mis ees ootab. Ja kui tulevad kergemad ajad, on sul juba tuul tiibades.

Et oled tänasesse välja jõudnud, on suur saavutus. Võid enda üle uhkust ja rahuldust tunda. Pilku tulevikku seades ei maksaks luua illusioone ega ebareaalseid sihte või jagada tühje uusaasta lubadusi. Tee kas just plaane, aga mõtle, millisena soovid end ja oma elu tulevikus näha – ja asu pisikeste sammukeste haaval selles suunas liikuma, ilma mingeid lubadusi jagamata või unustades end tulevikust unistama, samal ajal selle nimel tegutsemise ära unustades.

Vahvat vana aasta ärasaatmist ja uue vastuvõtmist teile kõigile!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHingepeeglile
Järgmine artikkelPehme ja kõva kuuseis jaanuaris 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi