1Lahti laskmise vägi

Foto: Zhivko Dimitrov

Palju räägitakse lahti laskmisest, vabaks laskmisest, sellest, et ära hoia kümne küünega kinni millestki või kellestki. Sest nii on, et vägisi kedagi armsaks ei tee ja see, mis või kes kuulub sinuga kokku, tuleb sinu juurde tagasi. Jõuga kinni hoides jätad unarusse iseenda ja lämmatad teise inimese ning suhte.

Inimesed hoiavad kramplikult kinni hirmust kaotada, ilma jääda, üksi jääda ja lahti laskmine on nende jaoks meeletu hirmu ületamine. Nad kardavad mõeldagi sellele, et mis siis, kui ma jäängi sellest ilma, millest lahti lasen? Nad ei suuda mõelda sellele, et elul on neile midagi/kedagi palju sobilikumat olemas, aga see ei saa tulla, kui vale on ees, aga sellest ei lasta lahti. Sobilikum eriala või kool, töökoht või amet – või üleüldse tegevusala või viis- inimene oleks ettevõtjana edukas ja motiveeritud, samas kui palgatööl käib kui sunnitööline – või siis vastupidi, et hurraaga sai eraettevõtlust alustatud, aga see ei idane ega mädane, samas kui palgatöö tagaks kindla stabiilse sissetuleku ja turvatunde – aga inimene pole võimeline tunnistama, et algne ettevõtmine pole õnnestunud ja tuleks tegeleda sellega, mis endale sobivam on. Kui suudad lahti lasta ja distantseeruda sellest, millest kinni hoidsid, saavad sündmused toimuma hakata. Eemalt näed ise ka asju hoopis teise pilguga. Ja on olemas ka see võimalus, et on õige inimene, õige eriala/valdkond, aga vale aeg. Inimene peab saama vahepeal mingid eduks vajalikud kogemused. Kui need on omandatud, hakkavad seni suletud uksed avanema. Kui kõik on õige, hakkavad imed sündima. Asjad, ettevõtmised, laabuvad kui õlitatult, endal silm särab peas ja nägu on naerul ja on tahtmine tegutseda ja väsimust ei märka enne, kui annad endale aega korraks hinge tõmmata. Ja ka siis ei ohata ega ägata väsimuse tõttu, vaid võetakse seda mõnusa kinnitusena sellest, et sai tegutsetud. Kõige raskem on alustada – lahti lastes. Kui seda suudad, annad võimalusele õigetel asjadel, sündmustel, inimestel enda juurde jõuda. Siis, kui selleks on õige aeg. Ja usu, kõik jõuab sinuni, mis on sulle määratud.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Dean Moriarty

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid aprilli esimeseks täisnädalaks
Järgmine artikkelSõnumid 17.-23. aprilliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi