Tagasi
Järgmine

Viljakoristus

Kellel on aeg koristada vilju aiamaalt või põllult, kellel on aeg koristada vilju elus eneses.

Mina olen aasta aastalt muutunud järjest teadlikumaks sellest, kuidas asjad on omavahel seotud, teo ja tagajärje mitte ainult seosest, vaid ka sellest, millisele teole võib järgneda milline tagajärg ja kuidas tegutseda nii, et need tagajärjed, ehk vili, mida elus ükskord koristada tuleb, oleks meelepärane. Eks minagi ole kõigest inimene ja alati ei jaksa, oska või suuda nii nagu oleks hea või arukas, aga vähemalt ma olen andnud oma parima.

Aastaid oli tunne, et kõik on korstnasse või tuulde lennanud, sest no ei näinud oodatud ja loodetud tulemusi ja ma ei saanud aru, kuhu need siis jäid.

Nüüd aga on kätte jõudnud see kauaoodatud ja kaotsiläinuks peetud viljakoristuse aeg ja saak, mis on hingemattev. Mul on lihtsalt tunne, et elan viimane kuu aega ja veidi pealegi kui muinasjutus. Muinasjutus muinasjuttude segust. Olen Tuhkatriinu, kelle tõld tagasi kõrvitsaks ja riided kaltsudeks ei muutu ja mul on justkui vene multikast tuttav võlukännuke, kust vajadusel hüppavad välja mehikesed, kes hõikavad: “Mida – uus – peremees – soovib?” ja soovi kuuldes hopsti kõik soovid täidavad. Ma lihtsalt vahel ei teagi enam mida tahta, sest kõik tahtmised on kuhjaga täidetud – ja siis tuleb telefonikõne või mitu või silmast silma küsimine: “Aga kas sa seda (ja pakkumise kirjeldus) tahad?”, mille peale vahepeal olen kõnevõimet kaotamas, sest ma lihtsalt ei suuda enam oma kõrvu ega õnne uskuda…

Unistada on vahva, aga veel vahvam on, kui unistused täituvad, pannes sind uskuma võimatuna tunduva võimalikkusse ja annavad motivatsiooni edasi püüelda veel võrratumate tulemuste suunas, süstides iseenda eeskujuga teistesse usku, et muinasjutud reaalelus on päriselt olemas ja need võivad osaks saada tahes kellele meist, kui me vaid selle nimel tööd teeme.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelColin Sisson: Arvustamine on hirmu suurim liitlane
Järgmine artikkelKummardus Kirna mõisale
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi