Flyhigh Yoga on üha rohkem maailmas populaarsust koguv õhujooga stiil, mis lubab osalejal kogeda joogat täiesti uue nurga alt.

Tiit Trofimovi juhendatavas Flyhigh Yoga tunnis toimuvad harjutused lae all rippuval rihmal ja matil vaheldumisi ning see tund erineb tavapärasest joogapraktikas just rippuvate asendite poolest – tunnis kiigutakse, lennatakse ja riputakse.

Flyhigh Yoga rihmad annavad tunnile mängulise atmosfääri. Harjutused mõjuvad hästi lülisambale, aitavad taastada ja lõdvestada pingeid nii kehas kui meeles, arendavad keskendumist, parandavad rühti ja tõstavad immuunsust.

Põnev joogastiil loob võimaluse end tundma õppida uutes olukordades. See on tund, mis arendab nii füüsiliselt kui vaimselt.

Rohkem infot leiab SIIT!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelNõiaköök – Kooritav söemask
Järgmine artikkelHaldjasõnumid septembri teiseks täisnädalaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi