Tagasi
Järgmine

Elumere lainetel

Foto: Luis Quintero

Olete kõik ilmselt kogenud seda, et vahel ei toimu elus pikka aega justkui mitte midagi (kõik on suhtkoht rahulik ja stabiilne, muutusteta) – ja siis äkki läheb mölluks lahti ja ühes ajaühikus toimub nii paljut, et ajab pea ringi käima.

Olles nüüd ise sattunud sellise keerise keskele ja tundes täna natukene rahulikumat eluolu, kasutan juhust, et panna teile sarnaseks puhuks kirja mõned soovitused.

Kuigi kõike on korraga nii palju ja tegemist on, et kõiges orienteeruda, mäletada ja jõuda kuhu vaja ja tahaks, andke oma parim, et jõuda märgata ka neid vihjeid ja õppetunde, mida kogu see möll endaga kaasa toob. Märgake, kuidas teie keha ja meel käituvad erinevates olukordades, millised on teie reaktsioonid erinevatele situatsioonidele, millest nii mõndagi pole varem võibolla kogenudki. Võite üllatuda selle peale, mida ütlete või teete mõnes seltskonnas või olukorras. See võib olla nii meeldiv kui ebameeldiv üllatus – igal juhul, järgmine kord teate mida endast oodata, kui selle olukorra endale meelde jätate.

Kõigele lisaks on see keev aeg heaks virgutusvõimlemiseks peale pikka vaikelu. Veri saab käima aetud, roidumus kontidest ja sära tuleb tagasi silma.

Kes teab, mida head või kasulikku see aeg veel võib pakkuda. Maailm avardub ja avanevad uksed, mida varem polnud näha ega aimatagi.

Veerand sajandit tagasi analoogsel ajal kirjutasin endale: “Elu on elamiseks, mitte kaardiladumiseks!” – sest tühja neist kaartidest, kui elu kees sellise hooga, et kaartide vastu huvi tundmiseks polnud aegagi, huvist rääkimata! Järgmisel vaikeluperioodil aega küll olnut seedida ja õppust võtta… Teie jaoks, kallid Hingepeegli lugejad, aga võtsin aega, et inglitega vestelda ja uurida, kuidas nemad näevad algavat nädalat…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juunikuuks
Järgmine artikkelInglisõnumid piimakuu 10.-16. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi