1Kas näha või mitte näha oma ninast kaugemale?

Foto: Pixabay

On selline mõiste “oma ninast kaugemale nägemine”, millega peetakse silmas seda, et inimene vahel näeb ainult seda, mis on seotud tema enda või vahetult temaga seotuga, aga mis toimub kellegi teisega või pole vahetult temaga seotud, jääb tähelepanuta. Üldiselt ei ole ei viisakas ega mõistlik olla nii egoistlik või egotsentristlik, et märkad ainult ennast ja endaga seotut ja kõik muu on ebaoluline. Samas elus on erinevaid aegu ja olukordi, nii et alati pole sugugi paha, kui vaatad just nimelt oma nina ette ja alla ja märkad seda, mis seal toimub. Mina kogesin seda, kui oma rehabilitatsiooniplaani kokku panema läksin ja jõudsin õige hoone välisukse juurde, mis koos uksekõrvase klaaspinnaga oli täis samas majas tegutsejate reklaamiga, mis oli vägagi mu nina all. Ja ma märkasin, et seal majas tegeletakse holistilise teraapiaga, lisaks massaažisalongis tehakse igasuguseid massaaže millest ma kuulnudki pole, neile lisaks, mida tean või olen ka ise õppinud. Seda ma juba teadsin, et mu selja taha jäi hoone, kuhu on kolinud Väikese Ingli pood. Leidsin end sealt, kui otsisin midagi muud ja eksisin uksega. Tõdesin, et tegelikult ei eksinud üldse, vaid sattusin väga õigesse kohta enda jaoks. Niisamuti peaagu et komistasin pilguga tänavareklaamide ees. Jaa, on veel kohti, kus seisavad postidel teadetetahvlid, mis on metallraamis ja klaasi taga. Ma olin neist peaagu alati mööda jalutanud nagu tühjast kohast, seekord aga mind lausa tõmbas pilguga nende juurde. Täiesti omaenda nina all nägin ühte teadet teise järel, mille üles pildistasin, et kodus oma lauakalendrisse kirja panna. Cashflow mängu aeg ja koht, justkui andes mõista, et mul on aeg see ise ära proovida. Järgmisena jäi silma Kolmanda Kolmapäeva Klubi reklaam järgmise kokkusaamise kohta ja seekord vestlusteemaks raamatud, mis räägivad raamatutest. Mina kui raamatutesse uppuja olen sellisest üritusest muidugi kõnetatud… Justkui sellest veel vähe, jäi silma teadliku hingamise kahepäevase ürituse kohta veel sel kuul… Muidu olen ma ikka olnud see kotkapilk, kes alati alustab pilgurändeid horisondilt lähemale, mitte nina alt eemale- mistõttu on minu puhul tavaline, et söögilauas kaldun juba porisema selleks ajaks, kui ükskord soolatoosi enamvähem oma käe alt leian, mitte teisest laua otsast või kuskilt keskpõrandalt, sest ka lauas alustan ma otsinguid eemalt lähemale – aga nüüd nägin infot, mis päris nina all ja nii mind kõnetav kui üldse olla saab. Seega – mõnikord lausa tuleb näha justnimelt oma nina alla ja mitte kaugemale, et märgata seda, mis tõesti parasjagu sulle oluline on.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.


Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 12.-18. veebruarini
Järgmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 19.-25. veebruarini
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi