8Kurg tegi oma töö ära ja läks püksi tagasi

Foto: Alexa from Pixabay

Nii provokatiivne kevadine teemapealkiri ongi!

On selline anekdoot, et kurg tegi oma töö ära ja läks püksi tagasi, mis lähtub legendist, et kured toovad lapsi.

Läbi aegade on inimesi huvitanud kõik seksi ja paljunemisega seotu, kuigi see temaatika on ikka jälle siin ja seal tabuteema, mis on avalikult, ametlikult või omavahel keelatud. Ometi see huvitab enamust inimesi. Ja miks ei peakski? Elu edasiviimine toimub seksi läbi enamjaolt (nüüd on katseklaasi meetod ka, aga see pole looduslik-loomulik tee) – ja see on üks elu peamisi mõtteid. Kevad on taassünd, kirg, armastus, seks, paljunemine. Oled sa kunagi imestanud selle üle, et veebruaris – märtsis on nii palju su tuttavaid sündinud? Rehkenda 9 kuud ehk raseduse kestvus maha – ja – saad aru, et alus uuele elule sai pandud maikuu roheluses või juunikuu lõhnade uimas…

Tahad veel rohkem teada? Pakun võimaluse detektiivi mängida. On 2 raamatut samalt autorilt, mis on välja antud hulk aastaid tagasi ja millele pole eesti keeles uustrükki kahjuks tehtud. Tõsiselt kahju. Need on populaarteaduslikud raamatud. Esimene kirjeldab, kuidas spermatosoidid jagunevad eri tüüpidesse vastavalt nende “tööülesannetele” – sest nii nagu armees on kõik täpselt paigas, on ka spermapoisid üks suur sihikindel armee, kus igalühel on oma kindel funktsioon ja vastavalt sellele kehaehitus ja muud nüansid. Ei teadnudki sellest? Usun. On tapjaspermatosoidid, kes tapavad ära enne jaole pääsenud mehe spermapoisid. On ummistajad, kes ummistavad käigud, et võibolla peale neid saabuv laadung ei pääseks eesmärgi ligi. Ja on ehe spermapank – ehk väledad poisid, kelle edu nimel teised oma elu annavad – ja nende ülesandeks on elu eest litsuda munaraku suunas ja see ära viljastada. Raamat seletab ära selle, miks naised rasestuvad juhusuhetest, peale sanatooriumi, vägistamisest ja pagan teab mis variandiga, kõige raskemini aga stabiilsest rutiinsest turvalisest kooselust. Raamat räägib veel väga paljust muust… ja kui vähegi mõtled sellele, mida oled kuulnud oma sõpradelt ja sugulastelt ja ise kogenud – siis saad aru, et see on nii õige, et vihaseks ajab. Või siis ajab naerma. See raamat on “Spermasõjad”. Ja selle järg on “Seks tulevikus”. Mulle endale meeldib neist esimene rohkem – see on ikka šokeeriv. Peale seda ootad tulevikuseksist midagi enamat, aga sellist vapustust see enam ei paku. Aga kui need raamatud on läbi töötatud, näed maailma hoopis teise pilguga. Edukat paljunemist!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Okan Caliskan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 17.-23. aprilliks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis maikuuks 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi