1Aktiivne puhkus

Foto: erakogu

Tead seda tunnet, kui vahest lihtsalt vajad keskkonna vahetust, et oma pea selgeks saada?

Kui eelmine nädal olin omadega motivatsiooni otsingul, siis selle leidmiseks läksin nüüd tuhande kilomeetri taha, talvele järgi. Mitte selleks, et meie kevad mulle ei sobiks, aga ma lihtsalt vajasin veidi muutust, et oma igapäeva rutiinist välja saada. Seega, olen siin hangede vahel ja teen veidi teistsugust tööd kui tavaliselt kodus olles. Isegi, kui see on raske ja õhtuks totaalselt läbi võtab ja pärast sauna lihtsalt voodisse kukun, on see mõnus vaheldus ja puhkus. Ma eelistan sellist aktiivset puhkust, igapäeva rutiinist väljumiseks, iga kell lihtsalt käed rüpes istumisele või rannas peesitamisele.

Pühapäev on vaba päev ja siis käime ning naudime siinset ürgset loodust, mägesid ning kärestikke. Mulle nii meeldib end laadida selles ürgses väes, mis siin on ja meil, Eestis, kahjuks puudub. Olen oma hingelt ikka olnud mägede laps ning mäed mind tõmbavad ikka ja jälle enda rüppe puhkama ja laadima.

Kui oled vähegi minu sarnane ja aktiivne puhkus on midagi sinu jaoks, siis soovitan seda sul vahest rakendada ning võid leida, et alati ei peagi puhkama lihtsalt rannal peesitades… Mis ei tähenda seda, et seda teha ei võiks, ikka. Ka sellel on oma aeg ja koht ning vahest on see ka minu enda puhkuse nimekirjas, aga siis reeglina paar päeva.

Kuna sõnumite formaat on muutunud, siis nüüdseks saad oma sünnikuupäeva vahemikuni liikuda klikkides nupukesele „Järgmine“ ja vaata millised sõnumid sulle seekord avanevad.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev
  • Lõpusõnum

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Unique Tantra

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 18.-24. aprillini
Järgmine artikkelSõnumid 2.-8. maini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi