1Motivatsiooni leidmine/otsimine

Foto: Vision Gym

Mõnikord on motivatsiooni raske leida ja teine kord leiab motivatsioon sind ise üles. Küsimus on selles, kas see on just kõige parem viis, kui motivatsioon sind leiab ja sina teda mitte… Ma ise eelistan ise motivatsiooni leida, aga mõnikord on see nii paganama raske. Ka hetkel olen sellises kohas, kus olen oma motivatsiooni kuhugi ära kaotanud ja tunnen, et vajan puhkust või keskkonna vahetust, et siis hiljem uue hooga alustada.

Hetkel on kõik asjad ja tegemised kuidagi kokku jooksnud ning tegelikult olen sellises kohas, kus ma praegusel hetkel ei taha ega viitsi midagi teha. Tean, et see ei saa pikalt nii jätkuda ja ma vajan ning luban endale seda paarinädalast aega, kus ma tõesti midagi ei tee – lihtsalt luban endal olla ja kogeda. Leida taas üles enda motivatsioon ning siis uue hooga edasi tegutseda ja panustades endast maksimumi. Mulle nimelt ei meeldi teha midagi poolikult ja olen inimene, kes enamuse ajast oma elus tegutseb kahel kiirusel 0 või 100, aga praegusel momendil olen jõudnud arusaamale, et need kaks kiirust pole just kõige jätkusuutlikumad, vähemalt mitte pikemas perspektiivis.

Seega, olen praegu kohas, kus toimub enda taasavastamine ja arusaamine, kes ma siis tegelikult olen ja millisel kiirusel ma siis liikuma pean. Nimelt oli meil koolis „surmamoodul“ ja seal sai lahti lastud mõningatest asjadest endas, mis ei kuulunud üldse mulle ja see panigi mind mõtlema rohkem sellele, mis mul alles on ja nüüd ma siis siin olen – oma eksistentsi vaagides ning motivatsiooni taastades. Võtan endale paar nädalalt endale olemist ja pea selgeks mõtlemist ning siis tagasi oma tegemiste juurde. Mis ei tähenda seda, et paariks nädalaks siinsed sõnumid tulemata jäävad. Ei, need ikka tulevad, võibolla veidi teises kuues ja lühemalt, aga eks siis paistab täpsemalt, kui aeg sealmaal.

Mis seal ikka, läheme jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Sõnumite edastamises on toimunud väikesed muutused, aga endiselt jäävad sõnumid saadavale kuupäevade lõikes. Sellest nädalast alates kaob ära rippmenüü valik ja nüüd tuleb postituse edasi lugemiseks veidi ka omal “tööd teha!. Selleks, et postitust edasi lugeda ja jõuda oma soovitud kuupäevade vahemikuni, vajuta selle osa all olevale nupukesele “Järgmine” ja võluväel jõuad järgmisele leheküljele, kus siis juba esimene kuupäevade vahemik. Niimodi navigeerides, jõuad ka oma soovitud vahemikuni ja viimaks ka lõpusõnimini. Teame, et see ei ole kõige mugavam lahendus, aga hetkel on see ainus viis, kuidas sõnumitega edasi toimetada.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev
  • Lõpusõnum

Imelist nädalat soovides!

Tagasi

Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. aprillini
Järgmine artikkelSõnumid 25. aprillist – 01. maini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi