Fortuuna tänulikkus

1
2509

Suured tänud kõigile teile, 75 armsale Hingepeegli toetajale, kes te olite nõus ajavahemikul 01.01-31.03.2016 andma meie tegevuse jätkamiseks pisikest energiasüsti. Tulgu iga lahkelt jagatud summa teile vähemalt 10x tagasi, sest kõik, mis tänutundega antud,  tuleb alati kordades suuremana tagasi – see on Universumi külgetõmbeseadus. Kaunist ning meeldejäävat kevadet!

Kõik võitjad loosisime taaskord välja random.org juhuslike numbrite kalkulaatori abil. Kokku saavad tänukingituse 10 suure südamega lahket toetajat.

Inglihoroskoop

27 lahke ja suure südamega toetaja vahel, kes andsid teada, et selle aja jooksul on nad saanud just inglihoroskoobist kõige enam kasu, loosime välja 5 õnnelikku, kes saavad endale personaalse inglihoroskoobi.

Ingitel on aega

Personaalse maikuu või juunikuu inglihoroskoobi võitsid endale

  • Koida Altmets
  • Juta Ülemaantee
  • Heili Kruusla
  • Nils Abel
  • Annely Tammepuu

Võitjatel palun kindlasti aprillikuu jooksul meiega ühendust võtta ning anda teada, kumma kuu kohta inglihoroskoopi palutakse. Kes aga soovivad inglihoroskoopi kindlasti kätte saada maikuu kohta, tuleb meiega ühendust võtta e-posti aadressil: horoskoop[ätt]hingepeegel.ee hiljemalt 15. aprilliks!

Alternatiivmeditsiin, tervis ja toitumine, tee ise

Nende 12 lahke toetaja vahel, kes andsid meile teada, et neile on enim kasu olnud meie alternatiivmeditsiini, tervise, tee ise ja toitumisalastest postitustest, nende vahel loosime välja kaks tervist edendavat toodet (foto illustratiivne).

  • Jaanika Eramaa
  • Riina Saveljeva

Vaimne

Karneool Foto: Kristalliteraapia
Karneool
Foto: Kristalliteraapia

Nende 7 lahke toetaja vahel, kes andsid oma annetusega teada, et neile on enim kasu olnud meie vaimsest rubriigist, nende vahel loosime välja ühe karneoolist kristalli, mida loetakse armastuse; julguse; seksuaalsuse; enesekindluse; kaitse; külluse; hea õnne; edu; füüsilise energia; romantika kiviks ja teiste kristallide energeetilise puhastamise kiviks.

Selle kauni karneoolist kristalli saab endale (foto illustratiivne):

  • Helger Aaresild

Toetus

Foto: FB
Foto: FB

Nende 29 lahke toetaja vahel, kes leidsid, et meie kõigist artiklitest on neile kasu olnud või soovisid meid lihtsalt toetada, loosime välja:

ühe paari sinisest liivakivist kõrvarõngaid, mille saab endale

  • Kaja Sepp

ühe kauni punasest korallist südamega ripatsi, mille saab endale

  • Kersti Tuuling-Eksi

Veelkord suurimad tänud kõigile heasüdamlikele ning lahketele toetajatele ning palju õnne võitjatele. Oma tänukingituse kättesaamiseks palume teil meiega aprillikuu jooksul ühendust võtta e-posti aadressil: info[ätt]hingepeegel.ee ja lepime kokku, kuidas kingitus teieni toimetada.

Soovid ka meie tegevust toetada,

vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea
Eelmine artikkelTaroskoop aprillikuuks
Järgmine artikkelKask rahvameditsiinis
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi