Hispaania päritolu esoteerika ja iidsete traditsioonide õpetaja José D. Figueroa Garcia, kes on õpetanud nii Ameerikas, Aafrikas, Aasias, Skandinaavias kui mitmel pool Euroopas, viimasel ajal peamiselt Soomes ja Eestis, alustab 22. märtsil Eestis kursust „Intuitsioon, empaatia ja teadlikkus – tervenduse meistriklass.“

Kursusel “Intuitsioon, empaatia ja teadlikkus” käsitletakse reaalsuse tajumist sellisena, nagu see tegelikult on, mitte sellisena, nagu on meie uskumused reaalsuse kohta. See on teekond teadlikkusesse ja teadvuslikkusesse, transpersonaalsesse psühholoogiasse, iidsesse maagiasse ja tänapäeva tervendusse ühendades need üheks tervikuks. Selles ühinevad transpersonaalne psühholoogia, taoistlik ja budistlik mõtteviis, et laiemalt asjade olemust mõista.

Kursusel käsitletakse ja analüüsitakse tervenduse varjatud tegelikkust, Universumi ja reiki salajasi seadusi. Haiguse olemust seletatakse šamanistlikust, psühholoogilisest ja meditsiinilisest vaatenurgast, mis annab täiesti uue arusaama teemast.

Eelmine artikkelVestlusõhtu „Must ja valge“ külaline on Tõnis Mägi
Järgmine artikkelTallinnas algab kundalini jooga algajatekursus

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi